بتای دوم Call Of Duty: Infinite Warfare از الان برای تمامی کاربران ایکس‌باکس وان دردسترس است

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۱

به‌تازگی مشخص شده که برای تجربه بتای دوم بازی Call Of Duty: Infinite Warfare بر روی کنسول ایکس‌باکس وان دیگر نیازی ندارید تا بازی را پیش‌خرید کنید و می‌توانید به صورت رایگان به تجربه این بتا بپردازید. با گیمفا همراه باشید.

اگر یادتان باشد چندی پیش اعلام شد که کلیه کاربران کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ می‌توانند به صورت رایگان به تجربه بتای بازی COD: Infinite Warfare بپردازند ولی کاربران ایکس‌باکس وان هنوز برای تجربه این بتا نیاز به پیش‌ خرید نسخه کامل بازی دارند. اما حالا توییتر رسمی Call Of Duty، اینگونه اعلام کرد که تمامی کاربران ایکس‌باکس وان نیز بدون پیش‌ خرید بازی می‌توانند به تجربه بتا بازی بپردازند:

بتای بازی Call Of Duty: Infinite Warfare از هم‌اکنون برای تمامی کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به صورت رایگان دردسترس است. از الان می‌توانید این بتا را دریافت و به تجربه آن بپردازید.

این خبر می‌تواند برای عده کثیری از بازیکنان کنسول ایکس‌باکس وان خبر خوبی باشد و Infinity Ward نیز می‌تواند با این کار یک آزمایش کلی از چگونگی عملکرد سرورها دریافت کند. همچنین این بتا برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز دردسترس است.

اما متاسفانه کاربران رایانه‌های شخصی همچنان برای تجربه بازی باید تا ماه نوامبر (آبان) صبر کنند زیرا هیچ بتایی برای این پلتفرم منتشر نشده است.

بتای Call Of Duty: Infinite Warfare بر روی ایکس‌باکس وان ۱۸٫۸۲ گیگابایت و بر روی پلی‌استیشن ۴، ۱۷٫۶ گیگابایت حجم دارد.

بازی Call Of Duty: Infinite Warfare در تاریخ، ۱۴ آبان برای پلتفرم‌های، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید