گیفت کارت
گیفت کارت

مسابقات جهانی تیم ایران را در بازی CS:GO تماشا کنید

۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۱

از سال ۲۰۰۳ تا به امسال، هر ساله مسابقات ESWC برگزار میشود. این مسابقات یک رویداد حرفه ای بازی های رایانه ای در سطح جهانی است که امسال بازی های Counter-Strike : Global Offensive ، Clash Royale ، FIFA17 و Just Dance را در کشور فرانسه و در شهر پاریس میزبانی می کند. اما امسال اولین سالی است که تیم GEX در رشته CS:GO به نمایندگی کشور ایران به این مسابقات دعوت شده است. این تیم در مسابقات انتخابی ESWC که در شهریور ماه سال ۹۵ در برج میلاد تهران برگزار گردید، موفق شد از بین ۱۶ تیم، مقام اول را کسب کند و سهمیه اعزام به کشور فرانسه را ازآن خود کند.

 

 

این دوره از مسابقات ESWC متشکل از ٣٢ تیم است . تیم ایران در گروه اول با نمایندگان ترکیه، فنلاند و میزبان مسابقات، فرانسه هم گروه شده است. تیم فنلاند مقام ٢٩ ام و تیم ترکیه که مقام ٣۵ ام دنیا و دارای چندین عنوان قهرمانی هستند که مهمترین حریفان ایران محسوب می شوند. تیم ایران با توجه به اولین تجربه حضور در سطح جهانی از کیفیت، پتانسیل و روحیه بالایی برخوردار است و یکی از امید های صعود از گروه و پیوستن به ١۶ تیم مرحله حذفی می باشد.
همچنین مفتخر هستیم که اعلام کنیم اولین سالی است که تیم ایران تورنومنت توانسته طی مذاکراتی که با مسئولین ESWC انجام داده است به صورت رسمی پخش مستقیم مسابقات را همراه با گزارشگر فارسی از شبکه Twitch پشتیبانی کند. شما میتوانید در روز پنجشنبه مورخ ۶ آبان ساعت ۱۲ ظهر این مسابقات را از کانال رسمی Twitch ایران تورنومنت با آدرس: www.twitch.tv/irantournament مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید