عنوان کلاسیک Red Faction برای پلی‌استیشن ۴ رده‌بندی سنی شد

۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸

امروز سازمان رده بندی سنی اروپا یا به اختصار سازمان PEGI عنوان کلاسیک Red Faction را که در سال ۲۰۰۱ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شده بود، برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رده بندی سنی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

با توجه به این اتفاق، احتمال عرضه این عنوان برای کنسول پلی‌استیشن ۴ تحت نام THQ Nordic  بسیار زیاد است. بازی Red Faction اولین عنوان کلاسیکی نیست که به وسیله THQ منتشر و پس از مدتی برای پلی‌استیشن ۴ رده بندی سنی می‌شود. عنوان Destroy All Humans نیز یکی از همان بازی‌ها است که اخیرا برای عرضه برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ تایید شده است. این طور که مشخص است، THQ Nordic در این روزها سخت در حال کنکاش در بازی‌های قدیمی خود است تا آن‌ها را باز هم برای کنسولی به‌روز عرضه کرده و از این راه درآمدی به دست آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Farhad-ps4 گفت:

  “Nordic در این روزها سخت در حال کنکاش در بازی‌های قدیمی خود است تا آن‌ها را باز هم برای کنسولی به‌روز عرضه کرده و از این راه درآمدی به دست آورد”
  دلم سوخت براش برم بخرم Neutral

  0
  0
 • HQ.PC گفت:

  متای ٨٨ و نقدای عالی Rose
  خب نمیدونم چرا بلک و سری gow رو نمیاره ps2 عناوین فوق العاده خاطره انگیزی داره حتی Heart کرش Heart چند وقت پیش شنیدم ریمستر کرش بندیکوت برای ps4 میخواد عرضه شه این شایعه اگه واقعا حقیقت داشته باشه به تنهایی فروش ps4 چند برابر میکنه هر چند تا الان عناوین قابل توجه ای هم عرضه شده که انتظار دارم در اینده نه چندادن دور این لیست درخشان و درخشان تر بشه Rose

  0
  0
 • ... گفت:

  اکثر بازی های THQ الان دست همین ناشر افتاده امیدوارم که یک نسخه ی درست و حسابی از هر کدوم بده بیرون.مخصوصا دارک سایدرز و Titan quest ! و همینطور desperados که نسخه ی اول هم فوق العاده بود و نسخه ی دوم هم به جالبی نسخه ی اول نبود ولی باز هم جالب بود..
  Painkiller هم اگر دست یک استدیوی درست و حسابی مثل همون سازنده نسخه ی اول بدن می تونه فوق العاده بشه !…
  گرچه این ناشر خودش هم فکر می کنم تازه تاسیس هست و نمیشه به همین راحتی به بازی های آینده اش امیدوار بود و فکر نمی کنم بودجه آنچنانی برای ساخت بازی های آینده اشون داشته باشن..

  0
  0