تحلیل‌گران: قیمت نینتندو سوئیچ نباید از مرز ۳۰۰ دلار بگذرد

۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

هنوز اطلاعات مهمی از سوئیچ هستند که نینتندو آن‌ها را ارائه نداده و ظاهرا باز هم می‌خواهد در سکوت به سر ببرد. یکی از موضوعات مهم، قیمت این کنسول است و باید دید از آن‌جایی که سوئیچ به هر دو صورت قابل حمل و خانگی عمل می‌کند، نینتندو چه قیمتی را برایش در نظر می‌گیرد که با توجه به آنالیز تحلیل‌گران، قیمت این کنسول کمتر از ۳۰۰ دلار خواهد بود. در ادامه همراه گیمفا باشید.

وب‌سایت GamesIndustry از چندین تحلیل‌گر سوال کرده است درباره‌ی اینکه نینتندو با تعیین چه قیمتی برای کنسول سوئیچ، به فروش خوبی دست می‌یابد و موفق می‌شود و مایکل پچر گفته است:

من فکر می‌کنم که اگر مشخصات نینتندو سوئیچ به پلی‌استیشن ۴ نزدیک باشند، نینتندو قیمتی برابر با کنسول سونی یعنی ۲۴۹ دلار یا حداکثر ۲۹۹ دلار تعیین می‌کند. اگر هم مشخصات سوئیچ ضعیف‌تر باشند، طبیعتا قیمت کمتر خواهد بود.

سرکان توتو (Serkan Toto) درباره‌ی این موضوع نظر خود را به اشتراک گذاشته است:

امکان دارد نینتندو سوئیچ در قالب نسخه‌های مختلفی عرضه شود، برای مثال مدل بدون پایه. در حال حاضر، بازیکنان حرفه‌ای می‌توانند با ۲۹۹ دلار آمریکا، یکی از کنسول‌های ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ را تهیه کنند. همچنین گوشی‌های هوشمند جای کنسول‌های دستی را گرفته‌اند.

جوست ون درنن (Joost van Druenen) از سوپر دیتا (SuperData) چنین عقیده‌ای دارد:

من امیدوارم نینتندو قیمت سوئیچ را تا زیر ۳۰۰ دلار حفظ کند و به صورت ایده‌آل، آن را در قالب باندل Zelda و Mario Kart عرضه نماید. در غیر این صورت، پتانسیل‌های کنسول محدود خواهند شد و تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

با این حال، باید منتظر اعلام مشخصات سوئیچ توسط نینتندو باشیم تا بتوان درمورد قیمت قضاوت کرد که ظاهرا تا پایان سال جاری این کار صورت نخواهد گرفت. از اخبار مرتبط با این کنسول، می‌توان به انتشار اولین جزئیات رسمی، پشتیبانی از آنریل انجین ۴، بازدید ۱۰ میلیونی تریلر معرفی و نظر مثبت ارون گرینبرگ و فیل اسپنسر نسبت به آن و خلاقانه بودنش اشاره کرد. همچنین تایید شده است که سوئیچ بازی‌های Wii U و ۳DS را به صورت فیزیکی اجرا نمی‌کند و وضعیت پشتیبانی دیجیتالی هم مشخص نیست.  از اینجا نیز قادر به تماشای تریلر رونمایی از سوئیچ هستید که بسیار تماشایی بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید