قلب نینتندو سوئیچ در بخش دستی آن است

۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۳

مدتی قبل نینتندو اعلام کرد که در درجه‌ی اول، سوئیچ یک کنسول خانگی محسوب می‌شود اما با این حال، قلب اصلی این کنسول در قسمت قابل حمل آن نهفته است و پایه­‌اش بیشتر در شارژ دستگاه و پورت‌های USB کاربرد دارد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

طی بیانیه‌ای به وب‌سایت IGN، نینتندو اعلام داشت که هدف از پایه‌ی کنسول سوئیچ، این است که به راحتی از حالت تلویزیون به قابل حمل رفته و به صورت دستی به تجربه‌ی بازی بپردازید:

پایه‌ی نینتندو سوئیچ، بخش اصلی آن محسوب نمی‌شود. بخش اصلی این کنسول، قسمتی است که شامل صفحه‌ی LCD می‌شود و قادر به وصل و جداکردن جوی-کان‌ها از آن هستید. وظیفه‌ی اصلی پایه‌ی سوئیچ ایجاد یک خروجی به تلویزیون و همچنین شارژ کنسول است.

باید منتظر ماند و دید که نینتندو درباره‌ی صفحه‌ی نمایش سوئیچ چه جزئیاتی را ارائه می‌کند و آیا صفحه‌ی نمایش به صورت لمسی خواهد بود یا خیر. از اخبار مرتبط با این کنسول، می‌توان به اولین جزئیات رسمی، پشتیبانی از آنریل انجین ۴، بازدید ۱۰ میلیونی تریلر معرفی و نظر مثبت ارون گرینبرگ و فیل اسپنسر نسبت به آن و خلاقانه بودنش اشاره کرد. همچنین تایید شده است که سوئیچ بازی‌های Wii U و ۳DS را به صورت فیزیکی اجرا نمی‌کند و وضعیت پشتیبانی دیجیتالی هم مشخص نیست.  از اینجا نیز قادر به تماشای تریلر رونمایی از سوئیچ هستید که بسیار تماشایی بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید