فروش بازی Shadow Warrior 2 چهار برابر بیشتر از نسخه پیشین بوده است

۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog) به عنوان سازنده و دولور دیجیتالی (Devolver Digital) به عنوان ناشر بازی اعلام کردند که فروش بازی Shadow Warrior 2 چهار برابر بیشتر از ریبوت بازی Shadow Warrior در سال ۲۰۱۳ بوده است که بزرگترین میزان فروش را برای سازنده و ناشر بازی به ارمغان آورده است.

مایکل زیوستک از استودیوی سازنده این بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد:

نمی‌توانیم بیش از این از عملکرد بازی Shadow Warrior 2 خوشحال باشیم. ما استودیویی کوچک هستیم و تعداد افراد ما در آن ۷۵ نفر است، هر یک از ما از قلب و روح خود در ساخت یک تجربه بزرگتر و متفاوت‌تر برای بازی Shadow Warrior 2 بهره گذاشتیم. طرفداران و منتقدین از تلاش‌هایی که برای این بازی صورت داده‌ایم تمجید کرده‌اند.

در کنار شادی ناشی از عملکرد این بازی، سازنده بازی خبر از ارائه یک محتوای رایگان به نام Nobitsura Kage در آینده‌‌ای نزدیک داد. سازنده بازی در توییتر اعلام کرد:

محتوای The Nobitsura Kage بزودی برای Shadow Warrior 2 در دسترس خواهد بود و انتشار آن در جهت بزرگتر کردن هر چه بیشتر بازی نسبت به نسخه اول آن می‌باشد.

بروزرسان آینده بازی Shadow Warrior 2 مراحل، سلاح‌ها، آیتم‌ها، شخصیت‌های co-op نینجا و یک حالت چالش ultra-hard را به این بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Shadow Warrior 2 هم اکنون به قیمت ۴۰ دلار برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید