بسته دانلودی بازی Dark Souls 3 بصورت تصادفی در دسترس دارندگان ایکس‌باکس وان قرار گرفت

۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴

برخی از کاربران سایت Reddit گزارش کرده‌اند که قابلیت دریافت بسته دانلودی Ashes of Ariandel را برروی ایکس‌باکس وان پیش از موعد مقرر بدست آورده‌اند.

یکی از کاربران در این رابطه نوشت:

من فکر می‌کردم که این بسته تا ۲۵ اکتبر (۴ آبان ماه) در دسترس قرار نخواهد گرفت اما این بسته پیش از موعد بصورت آفلاین برروی دستگاه ایکس‌باکس من کار کرد.

بسته دانلودی Ashes of Ariandel طبق برنامه‌ریزی در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در این بسته دانلودی بازیکنان پا به سرزمین یخ‌زده Ariandel خواهند گذاشت تا با شیطان جنگیده و از اسرار آن منطقه سر درآورند. بسته دانلودی Ashes of Ariandel یکی از دو بسته گسترش دهنده بازی Dark Souls 3 است که ۱۵ دلار قیمت دارد، گرچه این بسته جزو سیزن پس ۲۵ دلاری این بازی نیز می‌باشد. انتظار می‌رود که دومین بسته گسترش دهنده این بازی در اوایل سال ۲۰۱۷ انتشار یابد.

باندای نامکو به عنوان ناشر بازی Dark Souls 3 در مورد موقعیت پیش آمده اعلام کرد:

بر اثر یک ارور لوجیستیک، بسته دانلودی Ashes of Ariandel بازی dark Souls 3 برای مدت زمان کوتاهی برای بازیکنان ایکس‌باکس وان، قابلیت دانلود را بدست آورد. ما این ارور را برطرف کردیم و بسته دانلودی Ashes of Ariandel طبق برنامه‌ریزی در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان ماه) در ساعت ۰۱:۳۰ به وقت تهران بروی استیم و ساعت ۰۷:۳۰ همان روز به وقت تهران برای کنسول‌ها در دسترس خواهد بود. بابت سردرگمی ایجاد شده برای کاربران این بازی بدلیل اتفاق روی داده متاسفیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید