گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو سوئیچ به‌صورت فیزیکی‌ بازی‌های Wii U و ۳DS را اجرا نمی‌کند

۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

با توجه به فامیتسو، درحالی که نینتندو سوئیچ از کارتریج‌هایی شبیه به کارتریج‌های ۳DS استفاده می‌کند، اما از دیسک‌های Wii U پشتیبانی نخواهد کرد و همچنین نمی‌توانید بازی‌های ۳DS را برروی آن به‌صورت فیزیکی تجربه کنید، گرچه وضعیت پشتیبانی دیجیتالی هم مشخص نشده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

نینتندو برای ارائه‌ی جزئیات بیشتر از سوئیچ آماده نیست اما از آن‌جایی که در مارس ۲۰۱۷ این کنسول عرضه خواهد شد، باید به‌زودی شاهد اطلاعاتی نظیر قیمت و تاریخ توزیع دقیق باشیم. با این حال، می‌توانید به این خبر مراجعه کرده و اطلاعات خوبی  از نینتندو سوئیچ کسب کنید.

نینتندو جزئیات بیشتری را با فامیتسو به اشتراک گذاشته است و طبق گفته‌اش، می‌توان “به راحتی” از این کنسول تا حد ممکن در جایی که پریز برق وجود ندارد، استفاده کرد و لذت برد. علاوه بر این، جای مخصوص و هر دو کنترلر جوی-کان در جعبه‌ی کنسول موجود خواهند بود و اطلاعتی از گریپ‌ها ارائه نشده است، ولی با این حال می‌دانیم که در سمت راست و چپ جوی-کان‌ها قرار گرفته‌اند. همچنین تاکنون نینتندو اعلام نکرده است که عناوین موبایلی‌اش برروی این کنسول قابل بازی خواهند بود یا خیر و در کل باید منتظرم اطلاعات بیشتر باشیم تا ابهامات برطرف شوند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید