تماشا کنید: تریلر زمان عرضه Battlefield 1 منتشر شد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰

به‌تازگی تریلر زمان عرضه Battlefield 1 توسط سازندگان آن منتشر شده که برای مشاهده آن پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

بازی Battlefield 1 روز جاری در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (اوریجین) قرار گرفت و مشترکین EA/Origin Access حتی مدت قبل‌تری موفق به تجربه این عنوان شده بودند.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

نقد و بررسی‌های بازی هم در چند روز گذشته انتشار یافتند و بازی با بازخوردهای خوبی از سوی روبه‌رو شد. علاوه بر این، نقد و بررسی گیمفا برای بخش تک‌نفره این عنوان به قلم میثم عبداللهی پور را در این بخش مطالعه کنید. گیمفا در نقد خود چنین نوشت:

باید گفت که میدان نبرد ۱، در حقیقت یک ایده جاه طلبانه است، بنا به گفته سازنده ها آن ها به جنگ جهانی اول کوچ کرده اند تا سبک جدید و منحصر به فردی در گیم پلی سری خلق کنند، باید گفت که با تجربه بخش تک نفره بازی هم می توان پی برد آن ها واقعا موفق بوده اند. این بازی یک Battlefield است و به ریشه هایش کاملا پایدار مانده، اما از طرفی به عنوان یک تجربه متفاوت و جدید هم شناخته می شود. از سوی دیگر، سازنده ها به همه قول هایی که داده بودند عمل کرده اند و بخش تک نفره ای خوب و فراتر از انتظارات ساخته اند، درست است که این بخش در مقابل بازی های داستان محور هیچ حرفی برای گفتن نخواهد داشت، اما همچنان یکی از بهترین تجربه ها در میان بازی های سبک تیر اندازی است. با وجود همه این ها باید گفت که میدان نبرد به گذشته رفته اما در واقع قدمی بسیار بزرگ رو به جلو برداشته. این بازی با وجود تمرکز اصلی اش روی بخش چند نفره، همچنان در بخش تک نفره می درخشد و می تواند تجربه ای استثنایی باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید