تریلر معرفی سوئیچ بیش‌‌ از ۱۰ میلیون بازدید و ۹۶ درصد لایک در یوتیوب کسب کرده است

۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

بعد از ماه‌ها شایعه و حدس و گمان‌های مختلف، نینتندو بالاخره از کنسول جدیدش که قبلا با نام ان‌ایکس شناخته می‌شد، رونمایی کرد و نام رسمی‌اش را “سوئیچ” برگزید. همان‌طور که متوجه شده‌اید، این کنسول به هر دو صورت قابل حمل و خانگی عمل می‌کند و شاید این خلاقیت دلیلی بر محبوب شدنش باشد به‌طوری که در یوتیوب و توئیتر بازخوردهای خوبی را دریافت کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

تریلر رونمایی سوئیچ در کانال رسمی یوتیوب نینتندو آمریکا قرار گرفت و ۳۴۵٫۶۷۶ لایک و ۱۳٫۴۳۴ دیسلایک دریافت کرد که البته آمار بالاتر هم خواهد رفت و تغییر می‌کند. اگر بخواهیم به صورت درصدی میزان لایک‌ها را در نظر بگیریم، از ۳۵۸۰۰۰ لایک و دیسلایک، ۹۶ درصد آن‌ها مثبت و ۴ درصد منفی بوده‌اند.

تریلر معرفی سوئیچ در کانال‌های یوتیوب مختلف نینتندو قرار گرفته‌ و بیشترین بازدید را همان کانال بخش آمریکا داشته است. با این حال، تریلر در کانال بخش ژاپن کمتر از ۲ میلیون بازدید داشته و فقط ۵۶۶٫۹۹۱ نفر جهت مشاهده‌ی تریلر به کانال بخش انگلستان مراجعه کرده‌اند.

در شبکه‌های اجتماعی دیگر نینتندو آمریکا، تریلر معرفی سوئیچ حدود ۷۵۰۰۰ لایک و کمتر از ۶۵۰۰۰ ریتوئیت دریافت کرده و فیسبوک موفق به کسب ۱۰۵۰۰۰ لایک، ۲۶۰۰۰ نظر و ۶ میلیون بازدید شده است. همچنین بد نیست بگوییم که ۱۶۸۰۰۰ نفر این تریلر را از فیسبوک نینتندو به اشتراک گذاشته‌اند.

قیمت و تاریخ عرضه‌ی دقیق نینتندو سوئیچ هنوز مشخص نشده است و فقط می‌دانیم که در مارس ۲۰۱۷ به‌صورت جهانی به فروشگاه‌ها توزیع خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید