گیفت کارت
گیفت کارت

یک کمپین برای انتشار بازی Red Dead Redemption 2 بر روی رایانه‌های شخصی ایجاد شده است

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳

روز گذشته راک‌استار اولین تریلر معرفی بازی پرطرفدار و مورد انتظار Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد و طبق اطلاعات منتشر شده، خبری از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان نخواهد بود و Red Dead Redemption 2 در پاییز ۲۰۱۷ برای اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. برای دریافت جزییات بیشتر با ما در ادامه خبر همراه شوید.

قبل از معرفی رسمی Red Dead Redemption 2، شایعات و حدس و گمان‌های فراوانی درباره‌ی انتشار این بازی بر روی رایانه‌های شخصی به گوش می‌رسید و بازی‌بازان تقریبا به این باور رسیده بودند که Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد؛ اما راک‌استار با انتشار تریلر معرفی این عنوان، هیچ اسمی از پلتفرم مادر نبرد.
زمان زیادی از انتشار تریلر مذکور نگذشته بود که پی‌سی‌بازان با به‌وجود آوردن کمپینی در Change.org، قصد جمع کردن امضا برای انتشار Red Dead Redemption 2 را برای رایانه‌های شخصی داشتند.
Red Dead Redemption عنوان فوق‌العاده‌ای‌ست که ما پی‌سی‌بازان از بازی‌کردن آن محروم شده‌ایم؛ خواهشا این کار را با Red Dead Redemption 2 نیز انجام ندهید.
هدف‌گذاری این کمپین رسیدن به تعداد ۳۵۰۰۰ امضاست که در حال حاضر ۳۳۹۷۶ عدد امضا جمع‌آوری شده است.
راک‌استار گرامی،
جامعه‌ی پی‌سی‌بازان از شما درخواست می‌کند تا در وضعیت انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی تجدید نظر نمایید. ما طی سال‌های طولانی همواره به بازی‌های فوق‌العاده‌ی شما علاقه داشته و از شما حمایت کرده‌ایم. خواهشمندیم ما را از لذت بردن از Red Dead Redemption 2 محروم نکنید؛ همان‌گونه که ما، جامعه‌ی پی‌سی‌بازان از تجربه‌ی Red Dead Redemption بی‌نصیب ماندیم. اگر این بار هم نسخه‌ی دوم بازی مزبور را برای رایانه‌های شخصی عرضه نکنید، به همه‌ی طرفداران‌تان کم‌لطفی کرده‌اید.
امیدواریم این کمپین نیروی محرک شما در رابطه با انتشار Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی باشد.
جالب است بدانید تا به امروز همه‌ی سری بازی‌های بزرگ راک‌استار به‌جز Red Dead Redemption برای رایانه‌های شخصی منتشر شده‌اند.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید