گیفت کارت
گیفت کارت

زمان دقیق در دسترس قرار گرفتن Skyrim Special Edition اعلام شد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
The Elder Scrolls

تنها یک هفته دیگر تا انتشار عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim باقی مانده است. این نسخه که Special Edition نام گرفته، قرار است گرافیکی بهبود یافته از این بازی افسانه‌ای عرضه نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

نسخه رایانه‌های شخصی در ساعت ۱۲ عصر روز ۲۸ اکتبر برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه کنسول‌ها نیز در ساعت ۲۱ روز ۲۷ اکتبر قابل بازی می‌شود. دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان از هم‌اکنون می‌توانند به راحتی بازی را پیش دانلود کرده و در تاریخ عرضه از آن لذت ببرند اما دارندگان پلی استیشن ۴ باید تا ۲۶ اکتبر برای پیش دانلود منتظر بمانند. نسخه استیم The Elder Scrolls V: Skyrim هم از قابلیت پیش دانلود بهره نخواهد برد و باید در روز عرضه رسمی دانلود شود. کسانی که برروی رایانه‌های شخصی بازی اصلی و سه DLC آن را داشته باشند، نسخه Special Edition را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

شما می‌توانید سیستم موردنیاز بازی برای رایانه‌های شخصی را در اینجا مشاهده کنید.

در ادامه حجم هر نسخه از بازی به‌صورت رسمی توسط بتسدا اعلام شده است را مشاهده می‌کنید:

پلی استیشن ۴

  • ۲۰ گیگابایت در منطقه ایالات متحده
  • ۳۳ گیگابایت در منطقه اروپا

ایکس‌باکس وان

  • ۱۷ گیگابایت در منطقه ایالات متحده
  • ۲۵ گیگابایت در منطقه اروپا

رایانه‌های شخصی

  • ۱۲ گیگابایت در همه مناطق

دلیل حجم بالای نسخه اروپا وجود زبان‌های مختلف در بازی است. نسخه پلی استیشن ۴ نیز آماده بازی برروی کنسول قدرتمندتر پلی استیشن ۴ پرو خواهد بود.

نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim در ۲۸ اکتبر (جمعه ۷ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین هر دو نسخه ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ از مادها پشتیبانی می‌کنند. اگر تجربه نسخه اصلی بازی را از دست دادید، احتمالا تهیه این نسخه ارزش داشته باشد. صحبت‌هایی هم از عرضه این بازی برروی کنسول تازه معرفی شده نینتندو سوییچ شده است اما تایید رسمی از سوی بتسدا انجام نگرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید