Wasteland 3 تا به‌حال توانسته ۳ میلیون دلار بودجه جمع‌آوری کند | تصاویر جدید منتشر شد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
بودجه ساخت بازی Wasteland 3 در مدت زمان سه روز جمع آوری شد

برنامه جمع آوری بودجه برای Wasteland 3 به‌خوبی پیش می‌رود و تا به‌حال سه میلیون دلار جمع آوری شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

Wasteland 3 قرار است برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم انتشار یابد. این بازی تا سوم نوامبر در کیک استارتر قرار دارد تا بتواند بودجه مورد نیاز خود را جمع آوری کند. این بازی توانسته از مقدار بودجه ۲.۹ میلیون دلاری Wasteland 2 نیز پیشی بگیرد. Wasteland 3 توانست پس از سه‌روز درخواست جمع آوری بودجه در کیک استاتر ۲.۷۵ میلیون دلار دریافت کند و حال با گذر از بودجه سه میلیون دلاری، برنامه تامین بودجه وارد مرحله جدیدی می‌شود. همچنین سازندگان اعلام کردند با بودجه جدید می‌توانند ماشین سخنگوی Morningstar را به بازی اضافه کنند که توسط هوش مصنوعی کنترل شده و در نبرد و ماجراجویی به شما کمک می‌کند. در کنار آن اعلام شد که انتخاب‌های بیشتری برای نحوه شخصی سازی شخصیت‌ها توسعه داده شده که شامل جزئیات بیشتر در چهره، موی سر و موی صورت است. همچنین وسایل بیشتری نیز در بازی قرار داده می‌شود.

همچنین درصورت رسیدن بودجه به ۳٫۱ میلیون دلار استودیوی inXile امکانات شخصی سازی بیشتری را در اختیار بازی‌باز قرار می‌دهد. Wasteland 3 دارای بخش چندنفره Co-Op نیز خواهد بود و همچنین برای اولین بار وسایل نقلیه و چیزهای بیشتری در آن قرار داده است.

هنوز تاریخ عرضه‌ای برای این بازی اعلام نشده است اما کمپین Fig در تاریخ سوم نوامبر با هدف تهیه منابع مالی در دسترس خواهد بود. منابع مالی این بازی نسبت به نسخه پیشین آن یعنی Wasteland 2 که بدنبال جمع آوری نهصد هزار دلار بود، اندکی بیشتر است. سایت fig که یکی از سایت‌های crowdfundingست که به حامیان مالی اجازه کسب درآمد از پول سرمایه گذاری شده را می‌دهد. کمپین Wasteland 3 طبق عادت برای حامیان خود پاداشی را در نظر گرفته است و سرمایه‌گذاری آنها را به سرمایه‌گذاری معتبری تبدیل خواهد نمود. در ادامه نگاهی به تصاویر منتشر شده از بازی می‌اندازیم:

Wasteland 3 قرار است برای ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی انتشار یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید