تماشاخانه شماره #۷۵ | استایل خاص باگی

۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

سلام خدمت شما گیمفایی‌های عزیز دوست داشتنی! امیدوارم روزگار به کامتان باشد و هفته‌ای پر انرژی و شاداب را پشت سر گذاشته باشید. باز هم یکشنبه‌ای دیگر آمد و با شماره‌ای دیگر از تماشاخانه در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید تا دقایقی سرگرم کننده را تجربه نمایید.

همیشه در پس شخصیت‌های یک بازی، بازیگران و صداگذاران آن قرار دارند و در واقع آن‌ها (و البته بقیه عوامل) هستند که باعث می‌شوند آن شخصیت به خصوص نزد بازی‌بازان محبوب و دوست داشتنی شود. آشنایی با بازیگران بازی‌های ویدیویی نه تنها باعث می‌شود درک بهتری از شخصیت مورد نظر داشته باشیم، بلکه باعث می‌شود کارنامه بازیگر را نیز بدانیم و از میزان تجربه او آگاه باشیم. در این شماره از تماشاخانه دو قسمت جدید از سری Characters and Voice Actors را برای شما به ارمغان آورده‌ایم. قسمت اول مربوط می‌شود به قسمت دوم بازی Batman: The Telltale Series که از بازیگرانی با تجربه و کاربلد در آن استفاده شده است. پس از آن نوبت می‌رسد به آشنایی با بازیگران بازی Gears of War 4؛ البته چه کسی است که با بازیگر مارکوس فنیکس، John Dimaggio نا آشنا باشد. شما می‌توانید ویدیو‌های Characters and Voice Actors را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

بین خودمان بماند اما اگر Mafia 3 عرضه نمی‌شد، تهیه کنندگان Highlight Reel از کجا سوژه پیدا و منتشر می‌کردند؟ مافیا ۳ دارد به آن بازی‌های تبدیل می‌شود که استایل باگی خاص خودشان را دارند؛ دقیقا همان مسئله‌ای که هفته پیش در مورد Fallout 4 مطرح شد. باور نمی‌کنید؟ چند مثال برایتان می‌آورم؛ کارگرهایی که سعی می‌کنند زمین را میخ کنند، ماشین پلیسی که برای گرفتن شما روی هوا پرواز می‌کند، مردی که در یک چاله کم عمق آب وسط خیابان در حال غرق شدن است و اتوموبیلی که استارت میخورد اما روشن نمی‌شود (مگه شبیه ساز اتوموبیلرانیه آخه؟). اما جدا از شوخی، چه می‌شد اگر مافیا ۳ این مشکلات فاحش را که با صرف زمان ساخت بیشتر رفع می‌شدند، نداشت و به بازی بزرگ تر و راضی کننده تری تبدیل می‌شد؟ Highlight Reel شماره ۲۴۵ را از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

یادتان می‌آید پیش از عرضه Gear of War 4 بعضی از طرفداران به شخصیت‌های جوان و نسل نوی شخصیت‌ها در بازی اعتراض می‌کردند؟ شاید در نگاه اول حرفشان بی اساس باشد اما حرکاتی از این جوانان دیده شده که به شدت باید تقبیح شود. جوانان ما باید با بازی کردن قسمت چهام گیرز درس بگیرند. باید ببنید تا منظورم را متوجه شوید.

حدس بزنید چه شده است؛ دوباره به سراغ مافیا ۳ می‌رویم. وقتی این باگ‌های فوق‌العاده را در مافیا ۳ مشاهده می‌کنیم این فکر به سرمان خطور می‌کند که نکند همه این‌ها از پیش برنامه ریزی شده است تا ما را دست بیندازند؟ آخر مگر می‌شود ویتو با مدل شخصیت‌های مافیا ۱ در بازی ظاهر شود؟ همه چیز خوب و آرام است که ناگهان ویتو کاملا مانند مدل‌های شخصیت‌های بازی‌های دو دهه پیش ظاهر می‌شود. خودتان Highlight Reel شماره ۲۴۶ را تماشا کنید تا چشم‌هایتان گرد شود.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

مانند همیشه در آخر به دریافت انرژی مثبت می‌پردازیم. موسیقی درمانی اسلحه (Gun Sync) این هفته از بازی فوق‌العاده محبوب Overwatch است. امیدوارم از این ویدیو لذت ببرید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید