نمرات عنوان Sid Meier’s Civilization VI منتشر شد (به‌روزرسانی شد)

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۴

Sid Meier’s Civilization VI امروز در دسترس رایانه‌های شخصی قرار گرفت. حال نقدها و بررسی‌های این عنوان بزرگ منتشر شده‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

سری Sid Meier’s Civilization همواره یکی از محبوب‌ترین عناوین استراتژی نوبتی بوده است و حال شاهد عرضه ششمین نسخه از این سری محبوب هستیم. نسخه‌های مخصوص منتقدین پیش از عرضه در اختیار‌ آن‌ها قرار نگرفته است و حال پس از عرضه رسمی به آرامی درحال دریافت نظرات و بررسی‌های منتقدین مختلف هستیم. در ادامه نگاهی به نقدهای منتشر شده می‌اندازیم.

درصورت انتشار نقدها و تغییر در نمره بازی، پست به‌روزرسانی می‌شود.

TheSixthAxis: 10/10

Telegraph: 10/10

این عالی است که چنین بازی پیچیده و عمیقی به‌سادگی قابل درک است اما اینکه چنین بازی پس از گذشت چهل، شصت و حتی صد ساعت بازی همچنان سرگرم کننده، مفرح و غیرقابل پیش‌بینی باشد، فوق العاده است.

LevelUp: 9.8/10

CGMagazine: 9.5/10

Cheat Code Central: 9.4/10

PC Gamer: 9.3/10

ویژگی‌ها و سیستم هماهنگ Civilization 6 باعث می‌شود این بازی زنده‌ترین، جذاب‌ترین، تشویق‌کننده ترین و چالش آورترین بازی استراتژی نوبتی شود.

GameCrate: 9/10

Civlization VI مشکلات کوچکی دارد و همه‌چیز را فعلا به کمال نمی‌رساند اما طرفداران این سری و بازی‌های استراتژی از آن لذت خواهند برد.

PCGamesN: 9/10

Civlization VI جهت رسیدن به کمال کامل نیازمند چند به‌روزرسانی و محتوای الحاقی است اما تغییرات هسته‌ای که این بازی کرده است آن را بیش از پیش عالی می‌کند.

Eurogamer Italy: 9/10

GameSpot: 9/10

جدیدترین نسخه از سری Civ تغییرات فوق‌العاده‌ داشته است. از سیستم جدید دیپلماسی تا تغییرات بنیادی در بخش کشف علم جدید و نوع شهرها اگرچه هنوز بعضی از ایده‌های بازی به‌خوبی شکل نگرفته‌اند اما Civilization VI همان عنوانی است که طرفداران منتظرش بودند.

Merlin’in Kazanı (Turkey): 8.9/10

IGN Spain: 8.9/10

Yahoo!: 8/10

Time: 8/10

Sid Meier’s Civilization هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید