بازی Red Faction دیگر جزو بازی‌های مضر برای جوانان در آلمان محسوب نمی‌گردد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۹

نوردیک گیمز اعلام کرد که بازی Red Faction اکنون بصورت رسمی قابلیت خرید در آلمان را خواهد داشت، این در حالی است که پیش از این اسم این بازی بدلیل آنکه محتوای آن برای جوانان مضر شناخته شده بود از لیست بازی‌های کشور آلمان خط خورده بود.

کشور آلمان در صورت تشخیص وجود محتوای مضر برای جوانان، اقدام به حذف بازی‌ها از لیست بازی‌های قابل انتشار در کشور خود خواهد کرد، این موضوع شامل بازی Fallout 3 نیز می‌شد که در ماه فوریه از این لیست خارج شد.

جانز مینزمیر (Jans Binsmaier) به عنوان یکی از مدیران تی‌اج‌کیو نوردیک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

در تی‌اج‌کیو نوردیک ما از پیامدهای تصمیم مهم گرفته شده آگاه بودیم و نیاز به اتخاذ تصمیمی جسورانه وجود داشت. بحث‌های زیادی در مورد حذف بازی Red Faction از لیست بازی‌های کشور آلمان وجود داشت.

همچنین آقای مینزمیر در مورد سایر بازی‌های این شرکت که در لیست مسدودیت کشور آلمان قرار دارند صحبت‌هایی ارائه کرد. در حال حاضر تی‌اج‌کیو نوردیک دارای بیش از ۳۵۰ نمونه کار است که مشخص نیست کدام یک از آنها احتمال مسدودیت در کشور آلمان را خواهند داشت. مینزمیر اعلام کرد:

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که اطمینان حاصل کنیم در آینده بازی‌های ما قابلیت اجرا توسط همه بازیکنان را خواهند داشت. ما همچنان می‌توانیم موفقیت‌های کوچک اینگونه را ده سال بعد برگزار کنیم.

بازی‌های Red Faction و Fallout 3 دیگر جهت ارائه در کشور آلمان مشکلی نخواهند داشت و نیازی به ویرایش نیز ندارند. این در حالی است که کشور آلمان بازی Doom را پس از گذشت ۱۷ سال، در سال ۲۰۱۱ از لیست بازی‌ها مسدود خود خارج کرد.

شرکت نوردیک گیمز اعلام کرده است که اسم برند خود را به THQ Nordic تغییر می‌دهد تا طبق توضیحات اعضای این شرکت، پیشروی را به ارمغان بیاورد به جای اینکه فقط یک سری دارایی با ارزش را داشته باشد. نوردیک گیمز زمانی که THQ ورشکسته شد، حقوق برخی دارایی‌های این شرکت را در آوریل سال ۲۰۱۵، از جمله سری بازی‌های Darksiders ،Red Faction و MX vs. ATV بدست آورد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید