گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: ماموریت Zodiac Killer در تریلر جدید Watch Dogs 2 نمایش داده شد

۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴

Watch Dogs 2 در ماه آینده منتشر می‌شود و یوبی‌سافت تریلر جدیدی منتشر کرده که در آن می‌توان فهمید چه انتظاراتی باید از ماموریت Zodiac Killer داشت.

این ماموریت در حال حاضر به عنوان یک محتوای دانلودی فقط برای کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند در نظر گرفته شده است. در این تریلر راجع به این قاتل زنجیره‌ای دنیای واقعی اینگونه گفته می‌شود:

Zodiac Killer در سال ۱۹۶۹ سان‌فرانسیسکو را وحشت‌زده کرد. با وجود تمام سرنخ‌ها، فقط یک چیز مشخص بود: او هیچ وقت گرفتار نمی‌شود.

در این تریلر تقریبا می‌توان فهمید که این شخصیت به Riddler در Batman: Arkham Knight شباهت دارد چراکه Zodiac Killer به دنبال کردن سرنخ‌ها و معماها اشاره می‌کند. باید تا زمان عرضه صبور باشیم تا بفهمیم که این ماموریت شامل چه چیزهایی می‌شود اما در ادامه می‌توانید تریلر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر با نشان دادن لباس‌های اضافه‌ای که با پیش‌خرید بازی دریافت می‌کنید تمام می‌شود. این لباس‌ها بسیار قشنگ به‌نظر می‌رسند و یکی از آن‌ها پیراهن نارنجی دکمه‌دار و شلوار به‌همراه یک تی‌شرت سیاه که برروی آن نوشته شده “من Zodiac Killer را دیدم”.

Watch Dogs 2 در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان ماه) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس منتشر می‌شود. اخیرا هم اعلام شد نسخه رایانه‌های شخصی آن تاخیر خورده و حال برای عرضه در ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه) برنامه‌ریزی شده است. سیستم مورد نیاز و ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی Watch Dogs 2 هم مشخص یافتند که در این بخش می‌توانید به آن‌ها نگاهی بیندازید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید