تماشا کنید: همه مواردی که به‌روزرسان رایگان بعدی DOOM به بازی اضافه کرده است

۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

اید سافتور (id Software) به تازگی به‌روزرسانی ۴ بازی DOOM را منتشر کرده است که علاوه بر یک مود ارکید، دو مود چند نفره و نمونه‌های کلاسیک را به بازی اضافه می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در مورد آرکید که به بازی اضافه شده است، بازی‌بازان همه اسلحه‌ها، ریون‌ها، تجهیزات خود را از ابتدا از دست می‌دهند و باید همین گونه با شیاطین مبارزه کنند، امتیاز کسب کنند و این امتیاز را در جدول رده بندی جهانی به اشتراک بگذارند.

نمونه‌های کلاسیک (Classic Modules) که برای بخش SnapMap هستند به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که مراحلی را با کمک عناصر بازی اصلی طراحی کنند و بسازند.

اولین مورد چند نفره جدیدی که به DOOM اضافه شده است، Prowlers vs. Marines نام دارد که بازی‌بازان تیمی از فضایی‌ها را کنترل می‌کنند و به مبارزه با Prowlers می‌روند با این حساب که اگر یکی از فضایی‌ها بمیرد، تبدیل به Prowler می‌شود. موددیگری اضافه شده به بازی Bloodrush نام دارد که بازی‌بازن را مجبور می‌کند Bloodrush را در طول یک مبارزه دنبال کنند تا بتوانند زنده بمانند. در همین حینف بازی‌بازان باید افراد رقیب را از بین ببرند و هر شخص که در آخر زنده بماند به عنوان برنده انتخاب خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر به‌روزرسانی ۴ بازی DOOM را در زیر مشاهده کنید. عنوان DOOM هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید