چرا Beyond Good & Evil 2 اینقدر تاخیر داشت؟

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸

میشل انسل (Michel Ancel)، سازنده عنوان Beyond Good & Evil، عکس جدیدی در اینستاگرام قرار داد که مدل­‌های شخصیت‌­ها از نسخه ۲۰۰۸ عنوان Beyond Good & Evil 2 را نشان می‌­دهد. بر اساس گفته میشل تیم توسعه دهنده برای عنوان Beyond Good & Evil 2 با مشکلات فنی بسیاری روبه‌­رو بودند که به همین خاطر این بازی بسیار تاخیر خورد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

میشل ادعا کرد که Beyond Good & Evil 2 با خیلی از نمونه­‌های اولیه قابل بازی بود و تمام ویدیوهایی که قبلا منتشر شده بودند، اجرا شده در واقعیت بودند. با این حال تیم توسعه دهنده با مشکلات فنی فراوانی روبه‌­رو بود.

«ما گشت و گذار در سیاره، سفر در فضا، شهرها و … را می­‌خواستیم. همچنین همه این­‌ها قرار بود در Beyond Good & Evil 1 هم باشند. به جای نساختن بازی رویاهایمان، تصمیم گرفتیم که به دو بُعدی روی بیاوریم، کمی از Rayman لذت ببریم و سپس به کار بر Beyond Good & Evil 2 برگردیم.»

میشل اعلام کرد با این که بازی هنوز در مرحله پیش ساخت است و کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن باقی مانده است، اما قدرت فنی تیم کافی و آماده است.

میشل پلتفرم­‌هایی که بازی بر روی آن­‌ها عرضه خواهد شد را فاش نکرد اما تقریبا مطمئنیم که برای تمام پلتفرم­‌های بزرگ نسل حاضر عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید