گیفت کارت
گیفت کارت

آیتم‌های رویداد هالووین بازی Destiny پیش از معرفی رسمی لو رفتند

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹

بتازگی شاهد معرفی جزئیات بروزرسانی جدید بازی Destiny از سوی بانجی بودیم اما در آن خبری از رویداد هالووین، یعنی Festival of the Lost برای این بازی نبود. حداقل انتظار طرفداران این بازی این بود که بانجی بعداً بصورت جداگانه اقدام به معرفی این رویداد کند اما پیش از آنکه بانجی چیزی را بطور رسمی معرفی کند، بسیاری از آیتم‌های جدید این رویداد لو رفتند.

در این رویداد شاهد sparrow ،shaders ،emotes ،consumables و ماسک‌هایی هستیم که همه آنها توسط سایت Ishtar Collective لو رفته‌اند. هنوز تصویری از آیتم‌های لو رفته در درون بازی موجود نیست اما لیستی از اسامی و تصاویر کوچک، ایده‌هایی را در مورد آن چیزی که انتظار ما را می‌کشد در سر ایجاد خواهد کرد.

emoteها شامل Howl و Terrify می‌شوند، این در حالی است که sparrow جدید دارای یک رنگ سبز است. ماسک‌ها شامل SIVA ،Ghost ،Aksis و Lost Prince می‌شوند که شبیه به حالت عصبانی Uldren Sov می‌باشد.

آیتم‌های سال گذشته نظیر ماسک‌ها و consumableها شامل بروزرسانی‌هایی شده‌اند گرچه جزئیات این تغییرات همچنان نامعلوم هستند.

بازیکنان بر این باورند که رویداد Festival of the Lost امسال بزرگتر از سال گذشته خواهد بود. در کنار آیتم‌های جدید، سایت Ishtar Collective همچنین ماموریت‌هایی را یافت کرده است که از بازیکنان می‌خواهد تا کار خاصی را انجام دهند، کارهایی نظیر کشتن در Crucible یا تکمیل یک Heroic Strike و مواردی نظیر آنها.

بهینه‌ساز ۲٫۴٫۱ بازی Destiny بتازگی در دسترس قرار گرفته است که کالکشن‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. این بهینه‌ساز در صورت وجود Paper Glue از رویداد سال گذشته، بجای آن به شما یک dust نقره خواهد داد.

پیش از این بانجی صحبتی در مورد رویداد هالووین امسال نکرد چون قصد داشت تا برروی اجرای حالت Heroic از Wrath of the Machine raid و اعمال تاثیر گذاری مقدار حداکثر Light بازی تمرکز کند.

احتمالاً بزودی شاهد معرفی این رویداد بصورت رسمی از سوی بانجی خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید