گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه نسخه بازسازی شده بازی Darksiders به تاخیر خورد

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸

نوردیک گیمز به عنوان ناشر بازی Darksiders اعلام کرد نسخه بازسازی شده بازی Darksiders که Darksiders: Warmastered Edition نامیده می‌شود طبق برنامه‌ریزی قبلی در تاریخ ۲۵ اُکتبر (۴ آبان ماه) عرضه نخواهد شد.

ناشر بازی تایید کرد که این بازی اکنون در تاریخ ۲۲ نوامبر (۲ آذر ماه) بصورت فیزیکی و دیجیتالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود. نسخه دیجیتالی این نسخه از بازی در همان تاریخ ۲۲ نوامبر برای کنسول Wii U انتشار خواهد یافت اما نسخه فیزیکی آن در تاریخ دیگری منتشر می‌شود. همچنین نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی در تاریخ ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه) در دسترس خواهد بود.

نسخه Warmastered Edition این بازی ۲۰ دلار قیمت داشته و نسخه بهبود یافته بازی اکشن ادونچر اصلی منتشر شده در سال ۲۰۱۰ می‌باشد. این بازی امکان اجرا با کیفیت ۱۰۸۰p برروی کنسول‌ها را دارا خواهد بود. همچنین قابلیت دسترسی به ۶۰ فریم در ثانیه برروی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی وجود خواهد داشت و نسخه مربوط به کنسول Wii U شرکت نینتندو به ۳۰ فریم در ثانیه محدود خواهد شد.

تغییرات این بازی شامل:

  • بهبود رندرینگ و بازسازی دوباره برخی مراحل
  • کیفیت بهتر در رندرینگ سایه‌
  • افزایش تاثیرات پردازش
  • افزایش دو برابری رزولوشن تکسچر

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی از ۴K پشتیبانی می‌کند و همچنین تنظیمات ویدئوی اضافه‌ای خواهد داشت.

نسخه دوم این بازی یعنی Darksiders 2 در حال حاضر دارای نسخه بازسازی شده‌ای برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌باشد که در ماه اُکتبر سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

شرکت نوردیک گیمز اعلام کرده است که اسم برند خود را به THQ Nordic تغییر می‌دهد تا طبق توضیحات اعضای این شرکت، پیشروی را به ارمغان بیاورد به جای اینکه فقط یک سری دارایی با ارزش را داشته باشد. نوردیک گیمز زمانی که THQ ورشکسته شد، حقوق برخی دارایی‌های این شرکت را در آوریل سال ۲۰۱۵، از جمله سری بازی‌های Darksiders ،Red Faction و MX vs. ATV بدست آورد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید