عنوان ژاپنی Atelier Shallie plus در ژانویه به کشورهای غربی می‌آید

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴

ناشر عنوان ژاپنی Atelier Shallie Plus: Alchemists of the Dusk Sea یعنی کویی تکمو اعلام کرد که این عنوانِ کنسول پی‌اس ویتا در ۱۷ ژانویه(۲۷ دی) در شمال آمریکا و در ۲۰ ژانویه(۳۰ دی) در اروپا منتشر می‌شود. با گیمفا همراه باشید.

این بازی تنها از طریق پلی‌استیشن استور قابل دریافت است اما  NIS America نسخه فیزیکی ۴۹.۹۹ یا ۵۴.۹۹ دلاری را به صورت محدود در فروشگاه آنلاین خود به فروش می‌رساند. این نسخه شامل:

  • عنوان Atelier Shallie Plus: Alchemists of the Dusk Sea برای پی‌اس ویتا
  • ۳۰ قطعه موسیقی اصلی بازی که در یک جعبه جواهری است
  • پارچه میکروفایبر ۶ اینچ در ۶ اینچ
  • کتاب طراحی‌‌ها ، ۴۸ صفحه‌ای ، تمام رنگی
  • جعبه گردآورنده که شامل موارد بالا است

شما می‌توانید نگاهی کلی از این بازی را با توضیحات کویی تکمو در زیر بدست آورید:

مشخصات

زبان صدا : انگلیسی ، ژاپنی

زبان متن: انگلیسی

درباره بازی

در این بازی، بازی‌باز در نقش دو شخصیت شالیسترا و شالوته قرار می‌گیرد. این دو شخصیت شیمی‌دان‌هایی هستند که به دنبال حل مشکلات روستا و شهر خود هستند.شالیسترا دختر رهبر خانواده کشتی‌ران‌ها است. او به دنبال راهی برای نجات روستای خود از یک خشکی است که به شهر اصلی برای یافتن کمک سفر می‌کند. شالوته نیز یک شیمی‌دان تازه‌کار است که یک شغل نیمه‌وقت عجیب در شهر اصلی دارد.او به طور اتفاقی با شالیسترا برخورد می‌کند و قبول می‌کند که در حل مشکل خشک‌سالی او را یاری برساند.

هم‌چنین فصل‌های داستانی اضافی نیز وجود دارد که پرده از زندگی روزانه شالی‌ها و هم‌چنین رازهای پشت گرگ و میش که همان پدیده‌ای است که منجر به خشک‌سالی جهانی شده، بر‌می‌دارد.فصل‌های داستانی جدید شخصیت‌های جدیدی چون آیشا،کیسگریف،اسچا و لوگی را معرفی می‌کند. چند سیاه‌چال اضافه نیز برای کشف و اکتشاف و نبردهای سخت وجود دارد.

 

شما می‌توانید وبسایت رسمی این بازی را در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید