بهینه‌ساز ۳٫۱۹ بازی Smite هم اکنون برای کنسول‌ها در دسترس است

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴

بهینه‌ساز ۳٫۱۹ بازی Smite هم اکنون برای نسخه‌های مربوط به کنسول‌های این بازی در دسترس است و یک شخصیت جدید و تم هالووین به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین این بهینه‌سازی منجر به بهبود کیفیت بازی برای افرادی خواهد شد که از کنسول‌های جدید استفاده می‌کنند.

بهینه‌سازی ۳٫۱۹ بازی Smite را شاید بتوان یکی از بزرگترین بهینه‌سازهای این بازی دانست. این بهینه‌ساز منجر به افزایش رزولوشن بافت‌های بازی برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد شد که منجر به آماده‌سازی این بازی برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس اسکورپیو خواهد شد گرچه سازنده بازی تایید کرده است که بروزرسانی این بازی برای اسکورپیو به معنی پشتیبانی از چیزی که در سال آینده ارائه خواهد شد نبوده و بیشتر منظور آنها برروی ایکس‌باکس وان اسی است که بتازگی در دسترس قرار گرفته است.

همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود، بهینه‌ساز ۳٫۱۹ شخصیت جدیدی به نام Camazotz را به بازی اضافه خواهد کرد. Camazotz به معنی خفاش مرگ‌آور است. او دارای خصوصیت Essence Drinker می‌باشد که مربوط به گذشته این شخصیت می‌شود. زمانیکه یکی از خدایان بمیرد، چند دقیقه طول می‌شکد تا essence او از دست برود اما Camazotz اقدام به دریافت essence او در مدت چند ثانیه کرده و سلامتی خود را بهبود خواهد داد و mana دریافت خواهد کرد. قابلیت Essence Drinker همچنین دارای هدایای vampirism نیز می‌شود. یکی از توانایی‌های این شخصیت Screech می‌باشد که از آسیب دیدگی او جلوگیری می‌کند. توانایی دیگر او Vampire Bats است که همچون توانایی Screech است اما قابلیت محدودتری را دارا می‌باشد و تنها با یک هدف بجای چند هدف سر و کار خواهد داشت. Ultimate او Bat Out of Hell می‌باشد که منجر به پرواز چند ثانیه‌ای این شخصیت شده و امکان آسیب رسانی به دشمنان را فراهم خواهد کرد، همچنین کلیه دشمنان نیز قابلیت آسیب رسانی به او در این حالت را خواهند داشت.

این بهینه ساز همچنین شامل نقشه The Arena خواهد بود که دارای تمی مربوط به هالووین می‌باشد. در این بهینه ساز جدید همچنین شاهد چندین لباس خواهید بود. شخصیت Neith لباس Scarlet Dangerfield را دریافت خواهد کرد که او را شبیه به یک جاسوس شیطانی می‌کند، او همچنین دارای یک چشم بند و اسلحه نیز خواهد بود. شخصیت Fenrir یک ظاهر گرگنما را دریافت خواهد کرد که لباسیsmit پاره به تن خواهد داشت. شخصیت‌های دیگر نیز لباس‌هایی را دریافت خواهند کرد. بعلاوه در این بهینه ساز با دستاوردهای جدیدی برای Zhong Kui ،Kali ،Ne Zha و Cabrakan و همچنین تغییراتی در جهت ثبات بازی روبرو خواهیم بود. قیمت Runeforged Hammer از ۲۴۰۰ به ۲۰۰۰ تغییر کرده است و همچنین قدرت فیزیکی او به میزان ۱۰ کاهش یافته است. Ritual Dagger نیز با کاهش قیمت از ۲۰۰۰ به ۱۸۵۰ روبرو بوده است اما نیمی از سرعت حمله خود را از دست داده است (از ۲۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است.).

این بهینه ساز تغییراتی را برروی برخی از خدایان داشته است که زیاد قابل توجه بنظر نمی‌رسند. تغییرات مربوط به Medusa از حداقل تغییر قابل توجه برخوردار بوده است. دو توانایی Acid Spray و Lacerate او اکنون میزان کمتری mana نیاز خواهند داشت. Chaac نیز تغییراتی را داشته است و اکنون Ultimate او به نام Storm Call با جایزه همراه خواهد بود و دارای آسیب و وسعت قدرت بیشتری خواهد بود. Scylla نیز با تغییراتی همراه بوده، بطور مثال Crush اکنون به mana بیشتری نیاز خواهد داشت اما آسیب  رسانی و وسعت قدرت بیشتری خواهد داشت. همچنین Susano نیز بار دیگر دچار تغییر و تحول شده است.

دارندگان پلی‌استیشن ۴ با استفاده از حالت Spectator بهینه‌ساز ۳٫۱۹ قادر خواهند بود تا به تماشای مسابقات سایر بازیکنان در کلاینت موجود در بازی بپردازند.

این بهینه‌ساز همچنین منجر به برطرفسازی برخی از باگ‌های موجود در بازی و ایجاد ثبات و پایداری در آن خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید