تماشا کنید: تریلر جدید Titanfall 2 برروی بخش تک‌نفره تمرکز دارد

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲

روز به روز به عرضه‌ی Titanfall 2 نزدیک می‌شویم و ریسپان اینترتیمنت تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که بخش تک‌نفره را به‌نمایش می‌گذارد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

در این تریلر، به رابطه‌ی بین تفنگدار سابق، جک (Jack) و تایتان جدید وی یعنی  BT-7274 پرداخته شده است و بسیار عالی به‌نظر می‌رسد و همچنین نگاهی کوتاه به داستان بازی داریم.

از اخبار مرتبط با Titanfall 2، می‌توان به گُلدشدن و اتمام کار اصلی ساختش و مشخص‌شدن سیستم موردنیاز اشاره کرد و به‌تازگی هم شاهد اشاراتی به بازگشت حالت Attrition و نرخ فریم بیشتر برروی رایانه‌های شخصی بوده‌ایم. همچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که بر خلاف تست فنی، بازی نهایی شامل موقعیت‌های زیادی جهت دویدن برروی دیوارها می‌شود و اگر دوست دارید تا هرچه بیشتر از این عنوان ببینید، نمایش جدید آن با نرخ فریم ۶۰ بسیار عالی است. علاوه بر این‌ها، مشخص شد که این عنوان نیز از ویژگی‌های پلی‌اسیتشن ۴ پرو بهره می‌برد و البته می‌توان یکی از خبرهای بد بازی را عدم پشتیبانی‌ سرویس‌های EA Access و Origins Access از آن برشمارد.

Titanfall 2 در ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و اکنون قادر به تماشای تریلر جدیدش هستید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید