تحلیلگران: بازی Red Dead Redemption 2 حداقل ۱۵ میلیون نسخه فروش خواهد داشت

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷

امروز شرکت راکستار بطور رسمی تایید کرد که بازی Red Dead Redemption 2 در دست ساخت قرار دارد و در پاییز سال ۲۰۱۷ برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اکنون تحلیلگران گروه Cowen گزارشی را منتشر کرده‌اند که براساس آن انتظار می‌رود این بازی حداقل ۱۵ میلیون نسخه بفروش رساند.

در حقیقت این گروه اعلام داشت که میزان فروش ۱۵ میلیون نسخه‌ای، آماری محافظه کارانه است. نسخه اول Red Dead Redemption یکی از عناوینی بود که در نسل قبل بسیار مورد توجه قرار گرفت و فروش خوبی داشت و تا ماه فوریه سال ۲۰۱۲ توانست ۱۳ میلیون نسخه به فروش برساند. گروه Cowen به بازی دیگر شرکت راکستار یعنی Grand Theft Auto 5 نیز اشاره کرده‌اند که حدود ۶۵ میلیون نسخه فروش داشته است و میزان فروش آن از Red Dead Redemption بیشتر بوده است.

همچون بازی GTA 5، احتمالاً بازی Red Dead Redemption 2 نیز قادر خواهد بود تا پول خوبی را در زمان عرضه اولیه تحت عنوان تجربه جدیدی در حالت آنلاین چندنفره نسیب سازندگان کند، با تمام این احوال باید منتظر بود و عملکرد این بازی را مشاهده کرد اما بازی GTA 5 به مردم این امکان را خواهد داد تا در بازی، پول واقعی پرداخت کنند و آن را به یک تجارت بزرگ تبدیل کرده است.

همچنین گروه Cowen در گزارش خود اعلام کرده است که شرکت راکستار در تاخیر عرضه عناوین خود تاریخچه قابل توجهی دارد و این گروه عقیده دارد که در حال حاضر نیز بازی Red Dead Redemption 2 با مدتی تاخیر معرفی شده است. همچنین در این گزارش آمده است که احتمال دارد راکستار این بازی را در ماه‌های آوریل تا ژوئن سال ۲۰۱۷ عرضه کند و تا فصل پاییز این سال منتظر نماند.

انتشار بازی Red Dead Redemption، پیش از عرضه در ماه می سال ۲۰۱۰ چندین بار به تاخیر خورده بود.

جزئیات بیشتر در مورد این بازی در تاریخ ۲۰ اکتبر، یعنی پس‌فردا و در روز پنج‌شنبه همزمان با ارائه تریلری برای بازی Red Dead Redemption 2 در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید