Red Dead Redemption 2 برای عرضه در پاییز سال ۲۰۱۷ تایید شد (به‌روزرسانی شد)

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴

پس از اشارات زیاد راکستار به نسخه جدیدی از سری Red Dead، آن‌ها در حال حاضر به‌صورت رسمی بازی Red Dead Redemption 2 را تایید کردند. بازی در پاییز سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، گفته شد تریلر بازی هم در ۲۰ اکتبر (پنج‌شنبه ۲۹ مهر)، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران عرضه می‌شود. راکستار گیمز در بیانیه خود گفت:

 Red Dead Redemption 2 داستانی حماسی از زندگی بی‌رحمانه در منطقه مرکزی امریکا است. جو و گستردگی جهان بازی هم تجربه بخش چندنفره را هم فراهم می‌کند.

راکستار هیچ جزئیاتی راجع به گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 به اشتراک نگذاشت اما با توجه به یک دامنه جدید به نام Red Dead Online که به‌تازگی دیده شده، بخش دوم حرف‌های آن‌ها بسیار جالب به‌نظر می‌رسد. بخش چندنفره Grand Theft Auto V به نام GTA Online موجب سود ۵۰۰ میلیون دلاری یا بیشتر شده است.

موسس راکستار در ادامه افزود:

با Red Dead Redemption 2، تیم ما به سختی کار می‌کنند تا تصورات ما برای سرگرمی‌های تعاملی را در یک دنیای واقعا زنده به حداکثر برسانند. ما امیدوار هستیم تا به بازی‌بازان تجربه حماسی‌ای را ارائه دهیم که براساس تمام چیزهایی که از بازی‌ سازی یاد گرفته‌ایم ساخته شده است.

Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد اما هیچ وقت برای رایانه‌های شخصی انتشار نیافت. راکستار همچنین در بیانیه خود صحبتی از نسخه رایانه‌‌های شخصی Red Dead Redemption 2 نکرد.

تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، هفت شخصیت را نشان می‌دهند که همچنان نمی‌توان متوجه شد که چه کسانی هستند اما نسبت به تصویری که راکستار قبلا برای اشاره به نسخه جدید Red Dead Redemption عرضه کرده بود، واضح‌تر به‌نظر می‌رسند. تمام آن‌ها سلاح‌هایی شامل هفت تیر و رایفل حمل می‌کنند. مردی که در جلو و مرکز تصویر قرار دارد می‌تواند شخصیت اصلی Red Dead Redemption 2 باشد اما چنین چیزی هنوز تایید نشده است.

توجه: داستان نسخه اول Red Dead Redemption در نقل قولی که مشاهده می‌کنید، لو می‌رود و شامل حدس و گمان‌هایی راجع به شخصیت اصلی نسخه دوم می‌شود:

John Marston، شخصیت اصلی نسخه اول Red Dead Redemption بود. او در آخر نسخه اول بازی مرد اما احتمال دارد که Red Dead Redemption 2 یک پیش در آمد باشد. برخی می‌گویند یک پیش در آمد می‌تواند روزهای قانون شکنی John Marston را به نمایش بگذارد که در نسخه اول هم مورد بحث قرار گرفته‌اند اما هیچ وقت به‌طور کامل پیگیری نشدند. احتمال دیگر هم این است که شخصیت اصلی Red Dead Redemption 2 می‌تواند فرزند John Marston باشد که Jack نام دارد اما این فقط یک حدس و گمان است.

راکستار همچنین سایت Red Dead Redemption 2 را هم ساخته اما به‌نظر نمی‌رسد که دارای اطلاعات جدیدی راجع به بازی باشد.

نسخه اول Red Dead Redemption یکی از عناوینی بود که در نسل قبل بسیار مورد توجه قرار گرفت و فروش خوبی داشت و تا سال ۲۰۱۲ توانست ۱۳ میلیون نسخه به فروش برساند. با توجه به اینکه بازی از طریق برنامه پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته، احتمالا میزان فروش آن بیشتر هم شده است. Red Dead Redemption هیچ وقت برروی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ انتشار نیافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید