تماشا کنید: تریلر زمان عرضه‌ی Mordheim: City of the Damned

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶

Mordheim: City of the Damned که توسط روگ فکتور (Rogue Factor) ساخته شده است، امروز برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه گردید و فوکس هوم اینترکتیو (Focus Home Interactive) به این مناسبت، تریلر زمان عرضه‌ی آن را منتشر کرد که در ادامه قادر به تماشایش خواهید بود.

اگر تاکنون راجع به این عنوان چیز زیادی نشنیده‌اید، مروری کوتاه از آن که در صفحه‌ی رسمی استیمش موجود است، می‌تواند به شما کمک کند:

Mordheim: City of the Damned اولین عنوان اقتباس شده از Mordheim استودیوی Games Workshop محسوب می‌شود. این بازی شما را در جهان Warhammer و شهر Empire قرار می‌دهد و عنوانی در ژانر استراتژی نوبتی است و با درگیری‌های خونین و مرگباری مواجه خواهید شد. این بازی عناصر نقش‌آفرینی و مبارزات تاکتیکی و سرعتی را با هم ترکیب کرده و شما را در هرج و مرجی قرار می‌دهد که باید قوی باشید تا از آن جان سالم به در ببرید.

Mordheim: City of the Damned در ماه نوامبر سال گذشته برروی رایانه‌های شخصی منتشر گردید و اکنون برای کنسول‌های نسل هشت با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار آمریکا عرضه شده است. حال شما را به تماشای تریلر زمان عرضه و نهایی‌اش دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید