پیشنهاد جدید مایکروسافت: با خرید باندل‌های ایکس‌باکس وان یک بازی رایگان و پنجاه دلار کد هدیه دریافت کنید

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷

شرکت مایکروسافت پیشنهاد جدیدی را برای خریداران ایکس‌باکس وان اعلام نموده است که براساس آن قادر خواهید بو تا با خرید یک باندل ایکس‌باکس وان از استور مایکروسافت یک بازی رایگان و یک کد هدیه ۵۰ دلاری دریافت نمایید.

بازی‌هایی که قادر خواهید بود تا از میان آنها بازی رایگان مورد نظر خود را انتخاب کنید شامل بازی‌های Watch Dogs ،The Crew ،Just Dance: Disney Party 2 و Just Dance 2016 می‌باشند.

این پیشنهاد با سه باندل متفاوت قابلیت استفاده را خواهد داشت. اولین باندل ۲۵۰ دلار قیمت دارد و در کنار هارد ۵۰۰ گیگابایتی شامل یک کد جهت دریافت یکی از نسخه‌های کامل بازی‌های Forza Motorsport 6 ،Rise of the Tomb Raider ،Gears of War: Ultimate Edition یا Rare Replay می‌باشد. باندل دوم ۳۰۰ دلار قیمت داشته و شامل ایکس‌باکس وان اس و یک هارد ۵۰۰ گیگابایتی خواهد بود، همچنین این باندل شامل بازی Minecraft و چند بسته آن خواهد بود. آخرین باندل  ۳۵۰ دلار قیمت داشته و در کنار هارد یک ترابایتی شامل بازی Gears of War 4 نیز خواهد شد و برای مدت محدودی قابلیت دانلود سری بازی Gears of War کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ را خواهد داشت.

لازم به توضیح است که کلیه باندل‌های ارائه شده شامل ۱۴ روز دسترسی به ایکس‌باکس لایو گُلد خواهند بود.

کارت هدیه ۵۰ دلاری قابلیت استفاده در استور مایکروسافت را خواهد داشت اما توجه داشته باشید که باید تا تاریخ ۲۰ آوریل سال ۲۰۱۷ (۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۶) از آن استفاده نمایید.

 

در ادامه تصویر باندل‌های پیشنهاد شده توسط مایکروسافت را مشاهده خواهید نمود:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید