گزارش: استودیوی سازنده بازی Sleeping Dogs تعطیل شد

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵

طبق گزارشات منابع نزدیک به استودیوی یونایتد فرانت گیمز، این استودیوی کانادایی به عنوان سازنده بازی‌های Sleeping Dogs و ModNation Racers تعطیل شده است.

اعلام خبر تعطیلی این استودیو در حالی است که بتازگی نسخه دسترسی زودهنگام بازی Smash + Grab آنها بصورت رایگان در استیم در دسترس بازیکنان قرار گرفته بود. با وجود رایگان شدن این بازی در پایان هفته گذشته، اکنون قابلیت خرید آن از استیم برداشته شده است. مشخص نیست اکنون که قابلیت خرید بازی Smash + Grab برداشته شده است چه بر سر بازیکنان آن خواهد آمد.

استودیوی یونایتد فرانت گیمز در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد و به عنوان اولین عنوان برروی بازی ModNation Racers که یک عنوان انحصاری برای پلی‌استیشن ۳ بود کار کرد. سپس در سال ۲۰۱۲ شاهد ارائه بازی Sleeping Dogs بودیم. این استودیو همچنین برروی بازی LittleBigPlanet Karting و پورت چندین پروژه و همچنین بازی لغو شده Triad Wars نیز کار کرده است. آخرین عنوان آنها بازی Smash + Grab است که در تاریخ ۲۷ سپتامبر بصورت دسترسی زودهنگام در دسترس کاربران قرار گرفت و این استودیو برنامه داشت تا نسخه کامل بازی Smash + Grab را در حدود شش ماه دیگر منتشر کند.

جن تمیز (Jen Timms) به عنوان تهیه کننده استودیوی یونایتد فرانت گیمز در توییتر خود اعلام نمود:

در حال حاضر سوگوار بهترین کار و گروه فوق العاده‌ای هستم که تا به امروز داشته‌ام و با آنها کار کرده‌ام. این پایانی است بر یک دوران بزرگ. خدانگهدار یونایتد فرانت گیمز.

بنظر می‌رسد که صحت گزارشات اعلام شده صحیح بنظر می‌رسد اما باید در انتظار پاسخ استودیوی یونایتد فرانت گیمز و تایید آنها بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید