شایعه – جزئیات جدیدی از نینتندو ان‌ایکس در هفته‌ی آینده منتشر خواهند شد

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

اگر این روزها شایعات مختلفی از نسخه‌های جدید Red Dead و Diablo می‌شنویم، نینتندو ان‌ایکس حتی پر سر و صداتر است و همیشه شایعات و خبرهای مختلفی درباره‌ی آن وجود دارند؛ از مشخصات سخت‌افزاری گرفته تا تاریخ معرفی و شایعات دیگر. به‌تازگی نیز احتمال رونمایی کامل از نینتندو ان‌ایکس و ارائه‌ی جزئیات بیشتر از آن تا هفته‌ی آینده داده شده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور می‌کنید.

تاکاشی موچیزوکی (Takashi Mohizuki)، یکی از خبرنگاران وال استریت ژورنال در توکیو، راجع به رونمایی از ان‌ایکس گفته است:

احتمال دارد نینتندو در هفته‌ی آینده از جزئیات بیشتر نینتندو ان‌ایکس رونمایی و آن را معرفی کند. البته تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم، صبر کردن بوده و تایید رسمی از سوی نینتندو صورت نگرفته است.

به‌نظر می‌رسد که هنوز برنامه‌ریزی‌‌ها مبنی بر عرضه‌ی کنسول در ماه مارس سال ۲۰۱۷ باشند و گزارش‌ها حاکی از استفاده‌ی کنسول از کارتریج و کنترلرهای جداشدنی هستند. با این حال، در حال حاضر نینتندو  گزارش‌ها را تایید نکرده است و در سکوت کامل به سر می‌برد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Vito scaletta گفت:

  به نظر من بازم شکست میخوره حتی شکستی بد تر از wii u به جای استفاده از کارتریج و سخت افزار ضعیف باید یه کنسول خیلی قدرتمند با تمرکز بر روی بازی های حرکتی بسازه و همه ی بازی های ترد پارتی هم براش بیان قیمتش هم مناسب باشه و گیمر های هارد کور رو هم به سمت خودش بکشونه. اما به جای اینکار داره به اشتباهاتش ادامه میده، بازی های حرکتی هم که هر سه سازنده فراموش کردن.

  0
  0
 • MS GAMER گفت:

  خدایی این نینتندو هم دیگه شورشو در آوورد الان از اسکورپیو بیشتر از ان ایکس اطلاعات بیرون اومده

  0
  0
 • Cell گفت:

  فقط خدا کنه مثل نسل ۷ نشه وگرنه فشار زیادی به سونی و ماکرو میاد از طرفی هم عالی هست رقابت در صنعت گیم بیشتر میشه و شاید دست از ریمستر بردارن Yes

  0
  0