گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 بازهم تاخیر خورد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
تصاویر جدیدی از بازی Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شد

برای بار دوم تاریخ انتشار بازی Sniper: Ghost Warrior 3 از سوی شرکت سازنده این عنوان با تاخیر مواجه شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت سی‌آی گیمز تاریخ جدید انتشار بازی Sniper: Ghost Warrior 3 را در ماه آپریل سال ۲۰۱۷ عنوان کرده‌ است. این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۶ منتشر شود اما مدتی بعد با تاخیر مواجه شد و بنابر اعلام سازندگان قرار شد بازی در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ عرضه گردد و حال برای بار دوم تاریخ انتشار این بازی تغییر کرده است. سازندگان بازی Sniper: Ghost Warrior 3 عنوان کرده‌اند که این تاخیر موجب می‌شود ما بازی را بار دیگر به طور کلی بازبینی کنیم و به بهینه سازی هرچه بهتر آن بپردازیم. مارک تیمینسکی، مدیر شرکت سی‌آی گیمز در این رابطه می‌گوید:

ما در حال ساخت یک بازی جاه طلبانه هستیم و متاسفانه هنوز چند ماهی کار داریم تا بطور کامل مطمعن شویم که بازی Sniper: Ghost Warrior 3 انتظارات هواداران را به خوبی برآورده می‌کند. هدف اصلی ما این است شرایطی را فراهم سازیم که این بازی در همه پلتفرم‌های مقصد به خوبی ظاهر شود. در حال حاضر ما کارهای انجام نشده زیادی برای بهینه سازی هرچه بهتر بازی داریم که باید روی آن وقت بگذاریم. پروژ ساخت بازی Sniper: Ghost Warrior 3 بزرگترین پروژه شرکت ما در طول فعالیت خود می‌باشد و همه تیم سازنده ما در تلاشند تا از همه تجربیات خود برای عرضه هرچه بهتر این عنوان استفاده کنند. من امیدوارم همه طرفداران منظور ما را در مورد تاخیر دوباره بازی درک کنند و اندکی بیشتر برای تجربه بازی که ما بسیار به آن امیدواریم صبر کنند. بازی Sniper: Ghost Warrior 3 قرار است دوباره سری خود را مطرح کند و جان تازه‌ای به بازی‌های این سبک ببخشد. این یک شروع جدید برای سری بازی‌های Sniper: Ghost Warrior می‌باشد.

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 بیانگر داستانی در طی یک جنگ داخلی است که مملو از برادری، ایمان و خیانت در منطقه‌ای که خون زمین آن را خیس کرده است، می‌باشد. بازیبازان در نقش یک تک تیرانداز آمریکایی با نام جاناتان نورس در بازی ظاهر می‌شوند. در این بازی بازیکنان می‌توانند به جست و جو و کاوش در یک نقشه جهان آزاد با آب و هوای متغیر بپردازند، تغییر منظم روز و شب اثرات جالبی بر شیوه بازی کردن و تصمیم‌گیری شما خواهد داشت.

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 به وسیله موتور بازیسازی قدرتمند CRYENGINE ساخته می‌شود و به بازیکنان این اجازه داده می‌شود تا اسلحه‌ها، تجهیزات جانبی و وسایل نقلیه خود را در بازی شخصی‌سازی کنند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید