تصاویر جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 منتشر شد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰

کم کم نقدهای بازی Battlefield 1 در حال انتشار هستند و تا به اینجا با بازخوردهای خوبی روبه‌رو شده که در ادامه می‌توانید تصاویری از گیم‌پلی بخش داستانی آن را مشاهده کنید.

در تصاویر زیر می‌توان گرافیک فوق‌العاده بازی و یکی از شخصیت‌های واقعی جنگ جهانی اول یعنی لورنس عربستان را مشاهده کرد. این تصاویر از فصل‌ها و ماموریت‌های مختلف بازی توسط سایت گیم‌اسپات تهیه شده‌اند:

  

  

  

  

  

  

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند از هم‌اکنون بازی را تجربه کنند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

علاوه بر این، نمرات بازی هم روز جاری منتشر شد و از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نمره سایت گیم‌اسپات اشاره کرد که امتیاز ۹ از ۱۰ را برای بازی در نظر گرفته است. گیم‌اسپات در نقد خود چنین نوشت:

دایس و الکترونیک‌آرتز به‌طور فوق‌العاده‌ای اوایل قرن ۲۰ را تحول فناوری جهان توصیف کرده‌اند. Battlefield 1 جنگ را به‌ نحوی انسان‌گونه بیان می‌کند که فوق العاده کار شده گرچه که داستان آن ساختی بوده اما رویدادهای بازی از روی اتفاقات واقعی ساخته شده است. بخش داستانی بازی با حالت بخش چندنفره فوق‌العاده‌اش ترکیب شده و نتیجه پایانی هم نشان دهنده بهترین کار استودیوی دایس از زمان Battlefield: Bad Company 2 است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید