فیل اسپنسر از قدرت اسکورپیو می‌گوید

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷

در این روزها، خیلی‌ها کنسول‌های میان‌نسلی اسکورپیو و پلی‌استیشن ۴ پرو را با هم مقایسه می‌کنند و این درحالی است که عرضه‌ی آن‌ها یک سال با هم فاصله دارد. به‌تازگی مدیر بخش ایکس‌باکس مایکروسافت یعنی فیل اسپنسر در گفت و گو با مجله‌ی فامیتسو، صحبت‌هایی راجع به اسکورپیو انجام داده و نظر خود را به‌اشتراک گذاشته است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

ابتدا اسپنسر گفت که توصیف قدرت یک کنسول فقط با ارائه‏‌ی چند عدد امکان پذیر نیست و کلمه‌ی کلیدی تیم ساخت اسکورپیو “تعادل” است؛ یعنی تعادل بین مموری، GPU و CPU که بسیار مهم هستند.

درحالی که خیلی‌ها قدرت اسکورپیو را به راحتی با گفتن “۶ ترافلاپس” توصیف می‌کنند، اما طبق گفته‌ی اسپنسر، بازی‌سازان قدیمی می‌دانند که به همین راحتی‌ها و ارائه‌ی چند عدد نیست. همچنین نکته‌ی مهم و اصلی اسکورپیو، تعادل بسیار آن است و اسپنسر باور دارد که بازی‌های اجرا شده برروی اسکورپیو با عناوینی که امسال دیده‌ایم، تفاوت دارند.

علاوه بر این‌ها، طی چند روز گذشته شاهد صحبت‌های مختلفی از اسپنسر بوده‌ایم و وی به اضافه شدن عناوین ایکس‌باکس اورجینال به برنامه‌ی پشیتیبانی از نسل قبل نیز اشاره داشته است. او همچنین راجع به بلندپروازانه بودن این برنامه و افزودن Call of Duty: Black Ops 2 به آن گفته است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ALIThelastofus گفت:

  یه چند سال دیگه که PS5 اومد پوزتون کش اومد نسلم تموم شد اسکورپیو رودستتون باد کرد بعد PS5 هم قویتربودGOD of war وthe last of us 2هم اومده بود میفهمید کنسول نسل بعد یعنی چی شما هنوز مونده تا سونی روبشناسید

  0
  0
 • خوب مشخصه که به طور مستقیم نمیاد بگه این کنسول نسل بعدی هست!،،درضمن درکامنت قبلیم سعی کردم بگم که معنای نسل حداقل برای ایکس باکس تغییر کرده و به این معنا نیست که نسل جدید یعنی بازی های جدید و اینکه بازی های گذشته بر روی کنسول جدید نصب نشن.
  به خاطر این نسل جدید هست چون معماریش عوض شده اما جز خانواده ایکس باکس هستش،،خانواده ایکس باکس تعریف جدیدی هست،،من هم با این حرکت موافق هستم.
  تمام نکاتی رو که در کامنت قبلیم گفتم رو میتونی تو همین سایت پیداکنی با یه سرچ ساده،،تنها چیزی که نیاز هست کمی فکر کردن هست تا این مشکلات و بحث ها نباشه.

  لینک تایید آقای اسپنسر:
  https://gamefa.com/323219/%d9%81%db%8c%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d9%86%d8%b3%d8%b1-%d8%a7%db%8c%da%a9%d8%b3%e2%80%8c%d8%a8%d8%a7%da%a9%d8%b3-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%88%d8%b1%d9%be%db%8c%d9%88-%d9%86%d8%b3%d9%84%db%8c-%d8%ac/

  0
  0