تصاویر جدیدی از عنوان Dishonored 2 منتشر شد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

عنوان Dishonored 2 قطعا یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های امسال است و نمی‌توان به راحتی از روی آن عبور کرد. در حالی که زمان زیادی تا عرضه این عنوان نمانده، بتسدا تصاویر جدیدی از آن منتشر کرده است که طرفداران را هر چه بیشتر برای تجربه بازی هیجان زده می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تصاویر جدیدی که بتسدا امروز از بازی Dishonored 2 منتشر کرده است، اسلحه‌ها و قابلیت‌های شما در بازی را نشان می‌دهند. استودیوی سازنده عنوان Dishonored 2 در خصوص اسلحه‌ها و قابلیت‌های بازی توضیح داده است که آن‌ها به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا اطمینان حاصل شود که آن‌ها مخصوص جهان و دنیای بازی هستند و علاوه بر داشتن استایل خاص، ویران کننده نیز هستند.

در تصاویر زیر می‌توانید شمشیرهایی که کوروو (Corvo) و امیلی (Emily) از آن‌ها استفاده می‌کنند را مشاهده کنید. همچنین تیروکمان امیلی، شمشیر Howler، بولت دریلیوم، دستگاه ساعت شمار، روغن وال، arc pylon، همزاد (doppelganger)، قابلیت‌های جا گذاری (transposition)، دسترسی به نقاط دور، طوفان، دید سیاه (dark vision) و هیپنوتیزم قابل مشاهده هستند. این تصاویر زیبا و گیف‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید