گیفت کارت
گیفت کارت

استودیوی آرکین نیم نگاهی به ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Dishonored دارد

۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷
استودیوی آرکین نیم نگاهی به ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Dishonored دارد

به‌تازگی اخباری مبنی بر احتمال ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Dishonored توسط سازندگان این عنوان منتشر شده است. درادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی بازیسازی آرکین در حال بررسی شرایط ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی محبوب Dishonored می‌باشد، خبری که طراح این بازی، کریستوف کریر در جریان مصاحبه‌ای صحت آن را تایید کرده است. او در این رابطه عنوان کرده است:

ما درباره ساخت نسخه واقعیت مجازی بازی Dishonored در حال مشورت و فکر کردن هستیم. این یک ایده پردازی رویایی برای ما خواهد بود.

کریر در صحبت‌هایش تاکید کرد که اگر ساخت این نسخه در دستور کار قرار بگیرد هرگز پورتی از نسخه اول یا دوم بازی Dishonored نخواهد بود و یک نسخه کاملا جدید با طراحی درخور عناوین واقعیت مجازی خواهد بود. او درباره نسخه واقعیت مجازی بازی Dishonored عنوان کرد که تنها قابلیت جابجایی و تحرک شما قدرت Blink می‌باشد ( Blink قدرتی در بازی Dishonored محسوب می‌شود که به کمک آن می‌توانید مسافت کوتاهی را با سرعت جابجا شوید ) و نباید انتظار حرکات تمام کننده را داشته باشید زیرا اجرای این حرکات برای بازیباز سخت و پرتحرک خواهد بود و شما به هیچ وجه نمی‌خواهید این حرکات را تجربه کنید زیرا امکان دارد که در حین اجرا وضعیت حالت تهوع به شما دست بدهد!

ایده استفاده از قابلیت Blink در یک نسخه واقعیت مجازی چیز جدیدی محسوب نمی‌شود زیرا پیش از نیز چند عنوان واقعیت مجازی از این ویژه‌گی استفاده کرده‌اند. کریستوف کریر در ادامه صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که در صورت ساخت این نسخه او می‌خواهد بازی از نمای بصری بسیار زیبا و جالبی برخوردار باشد. او به عنوان مثال به قرار دادن بنای Clockwork Mansion که در بازی Dishonored 2 به نمایش گذاشته شد، اشاره کرد، به صورتی که بازیباز از نمای نزدیک جزییات این بنا را مشاهده کند زیرا از نمای بسیار زیبا و خاصی این بنا برخوردار است در واقع برای بازیبازان در هنگام تجربه عناوین واقعیت مجازی فقط بازی کردن مهم نیست و بازیباز از تماشای مناظر و نماهای موجود در بازی هم باید لذت ببرد.

لازم به ذکر است که بازی Dishonored 2 در تاریخ ۱۱ ماه نوامبر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید