تعداد بازی‌بازان Forza Horizon 3 از مرز یک میلیون نفر گذشت

۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳

Forza Horizon 3 اخیرا برای کنسول ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ انتشار یافت و توانست با بازخورد فوق‌العاده منتقدین روبه‌رو شود. حال طبق آخرین آمار تعداد بازی‌بازان Forza Horizon 3 از مرز یک میلیون نفر گذشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

طبق آماری که Horizon 3 در پایان هر مسابقه می‌دهد، تا به حال حدود ۱۱۵۰۰۰۰ بازی‌باز عنوان Forza Horiozn 3 را تجربه کرده‌اند. اگرچه توجه داشته باشید که این آمار رسمی نبوده و ازسوی مایکروسافت انتشار نیافته است، همچنین این به معنای مقداری فروش بازی نیست چراکه بازی ممکن است توسط چند اکانت با یک خرید انجام شود.

Forza Horizon 3 که در ۲۷ سپتامبر عرضه شد، توانسته نمرات بسیار خوبی از منتقدین دریافت کند و در دو هفته متوالی جزو ۳ بازی پرفروش بریتانیا نیز باشد. همچنین در گزارش NPD این عنوان با وجود عرضه در اواخر سپتامبر، پرفروش‌ترین عنوان انحصاری ماه سپتامبر لقب گرفت.

 

گیمفا با دادن نمره کامل ۱۰ از ۱۰ به Forza Horizon 3 درمورد آن نوشت:

پلی گراند و ترن ۱۰ با ارائه Forza Horizon ۳ نه‌تنها سری را روبه جلو حرکت داده‌اند بلکه همچنان به‌عنوان برترین بازی سبک جهان باز اتومبیل‌رانی باقی مانده است. در طول تجربه ۱۷ ساعته، Forza Horizon ۳ همچنان چیزهای جدیدی برای عرضه داشته و سعی کرده از خسته کننده شدن جلوگیری کند. جهانی بزرگ و پویا با تنوع بسیار در فعالیت‌ها و بخش آنلاین جذاب درکنار اتومبیل‌های مختلف، Forza Horizon 3 را تجربه‌ای سرگرم‌ کننده و دوست داشتنی می‌کند

Forza Horizon 3 هم‌اکنون در دسترس ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ است. عنوان Forza Horizon 3 یک بازی از برنامه Xbox Play Anywhere است و بدین معنی خواهد بود تا با خرید نسخه دیجیتالی آن برروی هر یک از دو پلتفرم ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی، یک نسخه رایگان برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید