اطلاعات جدید از شخصیت‌های عنوان Root Letter منتشر شد

۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

PQube ناشر این عنوان،اطلاعات مربوط به شخصیت‌های عنوان جدید خود یعنی Root Letter که یک عنوان در سبک Visual Novel است و توسط استدیو  کادوکاوا (Kadokawa) ساخته می‌شود را منتشر کرد. برای مطالعه اطلاعات مربوط به شخصیت‌های این عنوان با گیمفا همراه باشید.

Root letter در دنیای واقعی در شهری ژاپنی به نام ماتسو(Matsue) اتفاق می‌افتد. بازی‌بازان در این شهر باید درباره گم‌شدن یک دختر ۱۵ ساله تحقیق کنند. تنها مدارک شما نیز از طریق نامه‌هایی است که این دختر برای شما در دبیرستان  نوشته است. شما برای فهمیدن رازهای تاریک گذشته این دختر باید با دوستان مدرسه او و ساکنان شهر آشنا شوید.

اطلاعات مربوط به شخصیت‌های این عنوان را در زیر می‌توانید مطالعه کنید:

فومینو آیا ( Fumino Aya )

زاده توکیو است. فومینو آیا یک سال آخری دبیرستان است که عاشق تاریخ و اسطوره شناسی است. هم‌چنین او شخصیت اصلی زن بازی است که شما به دنبال راز گم شدن وی می‌گردید. قبل از گم‌شدنش او در بین همه به شخصی مهربان و دلسوز شناخته می‌شد اما شما با تحقیقات خود در رابطه با دلیل گم شدن وی ، متوجه می‌شوید که هرچیزی که در رابطه با این دختر می‌پنداشتید را اکنون زیر سوال برده‌اید.

ایشیهارا یوکاری (Ishihara Yukari)

یک گارسون است. یوکاری بزرگ می‌شد تا متصدی موزه هنر شیمین شود. همیشه زیر سایه خواهر بزرگترش که به یک دانشگاه معتبر رفته، بوده است. حال که او بزرگ‌تر شده و کارش نیز به خوبی پیش می‌رود کمی مثبت‌تر شده است.

اوموری جون (Omori Jun)

خودش را وقف ساخت کیک و شیرینی‌های بدیع کرده است. اوموری مالک یکی از بهترین کیک‌پزی‌های فرانسوی در شیمین است. او رفتار شنیع و مهربانی دارد اما آیا این مورد می‌تواند راز تاریک را پنهان کند؟ نکته جالب این‌که کیک‌پزی فرانسوی در Root Letter در واقع اقتباس از یک مغازه واقعی به نام کیک‌پزی گَلِت است.

تاناکا کوسوکه (Tanaka Kousuke)

دارای رفتار ملایم است که از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برد. تاناکا یک ریتم صحبت ملایم دارد. در بچگی همیشه به عنوان زرنگ‌ترین پسر مدرسه بود و چیزهای خوبی را در آینده برایش در نظر می‌گرفتند.اما یک‌دفعه نمراتش افت کرد. چه اتفاقی در ۱۵ سال پیش افتاد که باعث افت تحصیلی او شد؟

واتانابه ماسایا ( Watanabe Masaya)

یک زمان او ورزشکار ستاره دبیرستان بود که آرزوی تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای بیسبال را داشت. در زمان دیگر او مجروح شد و از دور رقابت کنار رفت. تحمل این تراژدی برایش سخت بود و بنابراین با افراد ناجور آشنا شد و سرنوشتش به انجام جرم‌های کوچک رسید.اکنون به عنوان یک فرد بالغ ، او خودش را تغییر داده و در یک مدرسه محلی، تربیت بدنی یاد می‌دهد. چه چیزی او را از لبه سقوط نجات داد؟

ماروکامی میساکی (Murakami Misaki)

یک مجری تلویزیون برای یک شبکه محلی است. خانواده میساکی یک کارخانه آبجوسازی را می‌گردانند. او بعضی اوقات رک و بی‌ادب است و زندگی یک گزارش‌گر اخبار جدی را به نمایش می‌کشد. عقیده دارد که باید بی‌طرف باشد و حقیقت را گزارش دهد. اما آیا این مورد با وجود اتفاقات اخیر کمی ریاکارانه نیست؟

نوزو شوتا (Nozu Shota)

شوتا یک بچه مفرح بود که از امتیازات پولدار‌بودن بهره می‌برد. زمانی که شرکت پدرش درگیر کلاه‌برداری شد و آبروی شرکت رفت ، شوتا تا لبه فقر رفت. او اکنون به عنوان یک متصدی بار کار می‌کند که کاملا با چیزی که در بچگی فکر می‌کرده تبدیل بشود متفاوت است. شما نمی‌توانید تلخ بودن او را سرزنش کنید اما چرا هنوز که هنوز است شوتا کس دیگری را مقصر بدشانسی خود می‌داند؟

ساساکی ریکو (Sasaki Riko)

ریکو تنها یک خانه‌دار معمولی است که با یک فرد معمولی ازدواج کرده است که البته با چیزی که برای خود تصور می‌کرده بسیار تفاوت دارد.زیبا و با استعداد است. او همیشه می‌خواسته که یک بازیگر شود تا معروف و پولدار شده و بتواند از پدر و مادرش مراقبت کند. هنوز هم ظاهر دخترش به گونه‌ای است که انگار او می‌خواهد رویاهایش را با دخترش به حقیقت برساند اما آیا این نشان از حسودی است؟

 

عنوان Root Letter برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پی‌اس ویتا در ۱ نوامبر (۱۱ آبان) در شمال آمریکا و ۲۸ اکتبر (۷ آبان) در اروپا به صورت نسخه‌های معمولی ، محدود و Pen Pal منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید