تصاویر اولیه گسترش دهنده جدید Final Fantasy XIV با نام Stormblood منتشر شدند

۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶

به دنبال معرفی بسته گسترش دهنده جدید بازی Final Fantasy XIV، شرکت اسکوئر اینکس اسکرین‌شات‌ها و تصاویر هنری اولیه‌ای را برای این بسته الحاقی منتشر کرده است. برای مشاهده این تصاویر و دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

با معرفی بسته گسترش دهنده Stormblood، اسکوئر اینکس نشان داد که هنوز برای بازی Final Fantasy XIV برنامه‌هایی دارد و به این راحتی‌ها از این عنوان دست نمی‌کشد. بسته گسترش دهنده Stormblood قرار است در تابستان سال آینده برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در تصاویر منتشر شده از Stormblood شاهد شخصیت شرور جدید بازی، Zenos Yae Galvus هستیم. همچنین اولین اسکرین شات‌ها و تصاویر هنری و مفهومی از مناطق جدید را مشاهده می‌کنیم. علاوه بر این‌ها، لوازم و ابزار جنگی سطح بالا، طراحی‌های هنری یوشیتاکا آمانو (Yoshitaka Amano) و زن مرموز را مشاهده می‌کنیم. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از بسته گسترش دهنده Final Fantasy XIV با نام Stormblood را در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ali gc گفت:

    بازی با نمرات ۵۰٫۶۰ شروع کرد تا الان که انقدر پشتیبانی و dlc ها خوب بودن رسیده به ۸۶ احتمالا با ادامه ی این روند بتونه به ۹۰ هم برسه اوایل که اومد تجربه کردم بازی خوشم نیومد و با توجه به دردسر هایی که داشت بیخیالش شدم ولی ظاهرا باید دوباره بازی از سر بگیرم تغییرات واقعا زیاده حتی گرافیک بازی هم پیشرفت کرده سخته این تصاویر جزئی از بازی ناقص اول بدونی از خط داستانی های جدید بازی هم خیلی تعریف شنیدم مشتاقم بدونم سرنوشت آخر این بازی تا کجا پیش میبره

    0
    0