بسته گسترش دهنده جدید بازی Final Fantasy 14 معرفی شد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵

شرکت اسکوئر انیکس بسته گسترش دهنده بعدی بازی Final Fantasy 14 را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی معرفی نمود. این بسته Stormblood نام دارد.

در جریان رویداد فستیوال طرفداران در لاس وگاس، آقای نائوکی یوشیدا به عنوان کارگردان و تهیه کننده بازی Final Fantasy 14 اطلاعاتی را در مورد بسته گسترش دهنده جدید بازی و بروزرسان ۴٫۰ آن به اشتراک گذاشت. طبق اعلام ایشان داستان این بسته گسترش دهنده در Ala Mhigo و در مقابل فرد بد ذاتی به نام Zenos روی می‌دهد.

بروزرسان ۴٫۰ این بازی منجر به افزایش level cap از ۶۰ به ۷۰ می‌شود و همچنین به معرفی کارهای جدیدی خواهد پرداخت اما آقای یوشیدا توضیحی در مورد آنها ارائه نکرد. همچنین تجهیزات جدیدی برای کارهای موجود، وجود خواهد داشت.

بسته Stormblood شامل موقعیت‌های جدید و به مراتب بیشتری نسبت به بسته گسترش دهنده Heavensward خواهد بود. در این بسته گسترش دهنده جدید شما همچنین شاهد Primals، سیاه‌چال‌ها و موارد جدید دیگری خواهید بود.

همچنین سیستم مبارزه بازی دچار تغییراتی شده است و این تغییرات را در سیستم مهارت بازی مشاهده خواهید کرد. مهارت‌ها از نو طبقه بندی شده‌اند تا امکان سوییچ کردن در میان کارها به آسانی امکان‌پذیر باشد و طبق توضیح آقای یوشیدا، اکنون همه چیز ساده‌تر شده است. مهارت‌هایی که زیاد استفاده نشده یا دارای اهداف کمی بوده‌اند دوباره بررسی شده‌اند، احتمالاً این موضوع به این معنی بوده است که آنها دوباره برروی اینگونه موارد کار کرده‌اند یا با حذف مواردی کار با آنها را آسان‌تر کرده‌اند.

طبق برنامه‌ریزی، بسته Stormblood در اوایل تابستان سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. آقای یوشیدا اعلام کرد که امروز تنها این بسته و بروزرسان جدید بازی یک معرفی اجمالی شدند و در ماه‌های پیش‌رو جزئیات بیشتری در مورد آنها ارائه خواهد شد.

طبق اعلام یوشیدا بسته گسترش دهنده Stormblood منجر به افزایش سیستم مورد نیاز برای افرادی خواهد شد که از رایانه شخصی استفاده می‌کنند تا بتوانند از تجربه بهتری برخوردار گردند. این بسته همچنان از سیستم عامل‌های ۳۲ بیتی پشتیبانی خواهد کرد اما آقای یوشیدا تاکید بسیاری بر استفاده از سیستم عامل‌های ۶۴ بیتی نمود.

همچنین طبق اطلاعات انتشار یافته پشتیبانی این بازی از پلی‌استیشن ۳ با انتشار بسته Stormblood پایان خواهد یافت.

در همکاری که با شرکت سونی صورت گرفته است، این امکان محیا شده است که دارندگان نسخه پلی‌استیشن ۳ بازی، قابلیت ارتقای آن را به نسخه پلی‌استیشن ۴ بصورت رایگان داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • parvaz1 گفت:

  لطفا خبر رو آپدیت کنید، برا کسانی که دارای ورژن PS3 هستند، بدون پرداخت پول و بطور رایگان میتونن ورژن PS4 بازی رو دریافت کنند…

  0
  0
 • Divan Greedy8 گفت:

  یه نسخه محدود پلی استیشن ۴ هم واسه فاینال فانتزی ۱۵ مخصوص چین معرفی شده ، طرح روش خیلی خوبه / به نظرم قشنگ تر از نسخه محدود اروپا هستش

  0
  0
 • .gentelman. گفت:

  من بعد تموم کردن گیرز یه سوال پیش اومد برام
  گیرز بازی خوبی بود و البته شاهکار ولی چرا بالای نود نشد به نظر من همینکه رادرفرگوسن تونست شناخت خوبی از سری گیرز پیدا کنه و گیم پلی و داستاد بازی رو به سبک خود گیرز رشد بده به تکامل برسونه جای تقدیر داره Yes
  ————-
  امید زیادی به فاینال فانتزی جدید دارم شاید شروعی خوبی واسه اشنایی من با فاینال فانتزی باشه

  0
  0