شایعه: نسخه بعدی Call of Duty در ویتنام جریان دارد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳

همچنان سه هفته تا انتشار Call of Duty: Infinite Warfare باقی مانده اما از هم‌اکنون شایعات مربوط به نسخه بعدی به گوش می‌رسند. عنوان بعدی این سری توسط Sledgehammer ساخته می‌شود که آخرین بار برروی Advanced Warfare کار کرده بودند.پیش از Advanced Warfare، استودیوی Sledgehammer برنامه‌ای برای خلق یک Call of Duty در سبک سوم شخص به نام Fog of War یا Vietnam داشت که داستان آن در لائوس و کامبوج، مکان‌هایی که جنگ ویتنام در آن‌ها اتفاق افتاد، روی می‌داد. مراحل ساخت این پروژه لغو شد اما شایعات انتشار یافته توسط IGN Spain می‌گویند آن‌ها بازی بعدی خود را در ویتنام می‌سازند.

هنوز مشخص نیست که آن‌ها از بازی لغو شده Fog of War شروع به کار خواهند کرد یا اینکه تمایل به ساخت آن به‌صورت سوم شخص دارند یا خیر اما این بازی، اولین نسخه از سری Call of Duty نخواهد بود که در ویتنام جریان دارد. بازی Call of Duty: Black Ops هم شامل مراحلی در جنگ ویتنام می‌شد.

جدیدترین نسخه از این سری یعنی Call of Duty: Infinite Warfare، در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy یا دیگر نسخه‌های ویژه را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید