هکرها در نسخه آزمایشی Battlefield 1!

24 مهر 1395 - 17:36
اسلحه‌های جدیدی برای بازی Battlefield 1 منتشر خواهد شد

به‌تازگی اظهاراتی از سوی کاربرانی که نسخه آزمایشی بازی Battlefield 1 را تجربه کرده‌اند مبنی بر استفاده بعضی کاربران از ابزار هک و تقلب به گوش می‌رسد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید نسخه آزمایشی بازی Battlefield 1 برای علاقه مندان به تجربه این عنوان در Origin Access در دسترس قرار دارد و در هفته پیش رو در تاریخ ۲۱ ماه اکتبر این بازی بصورت رسمی منتشر می‌شود. بنابر گفته نویسنده سایت منبع خبر، او در حال تجربه این نسخه آزمایشی از بازی Battlefield 1 در نقشه Amiens در حالت Rush mode بوده است که ناگهان در حین بازی بصورت عجیبی از نقطه نامشخصی مورد هدف یکی از بازیکنان قرار گرفت، او در ابتدا فکر کرد که شاید بازی دچار لگ یا چیزی مشابه این مشکل شده‌ است اما بعد از تکرار این وضعیت متوجه شد که او از پشت دیواری که غیرقابل رسوخ بوده است هد شات شده است! به دنبال این اتفاق به موضوع هک شدن بازی و استفاده از تقلب در مبارزات پی برد.

کمی باورش سخت است که بازیکنان در این نسخه آزمایشی نیز از ابزار هک و تقلب برای پیشرفت و پیروزی استفاده می‌کنند! در رابطه با همین موضوع نیز تاپیک‌هایی در سایت‌های مختلف زده شده و کاربران مشغول بحث و گفت و گو دراین باره می‌باشند. کاربرانی که نسخه آزمایشی Battlefield 1 را که در ماه سپتامبر در دوره زمانی یک هفته‌ای در دسترس بود نیز تجربه کرده بودند اعتقاد داشتند بعضی بازیکنان از ابزار هک و تقلب در بازی استفاده می‌کنند. به گفته یکی از کاربران در تاریخ ۱ ماه سپتامبر:

من بعد از مشاهده بعضی چیزها در نسخه آزمایشی Battlefield 1 تصمیم گرفتم از بازی خارج شوم، زمانی که یک تک تیرانداز با ابزار هک و تقلب تمام دشمنان را به سرعت هدشات میکرد! به دنبال این اتفاق این بازیکن تهدید به گزارش تخلف شد اما بازهم چیزی تغییر نکرد. او همچنان به کشتار ادامه میداد و پاسخی نمیداد! در راند بعدی نیز بدون هیچ احساس خطری به ادامه بازی پرداخت.

این اتفاق شباهت زیادی به هک تیراندازی از پشت دیوار که در ابتدا به آن اشاره کرده بودیم دارد.

اتفاق جالب دیگر این است که در تاریخ ۳۰ ماه آگوست، درست یک روز قبل از آغاز نسخه آزمایشی بازی Battlefield 1، یکی از سرویس دهندگان هک در این بازی بدون هیچ مشکلی با انتشار یک ویدیو تبلیغاتی به تبلیغ این سرویس برای استفاده در بازی Battlefield 1 کرد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید