بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare آغاز شد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۶

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) عرضه خواهد شد اما نیازی نیست که تا آن زمان چشم به راه تجربه جدیدترین عنوان از سری Call Of Duty از سوی شرکت اکتیویژن بمانید. اولین فاز از دوره بتای این بازی از امروز برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ آغاز خواهد شد.

طبق اعلام اکتیویژن تنها کسانی که اقدام به پیش خرید بازی Infinite Warfare کرده‌اند به این بتا دسترسی خواهند داشت. بتای این بازی شامل دو فاز خواهد بود. فاز اول از امروز تا تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۳ تا ۲۶ مهر ماه) و فاز دوم از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ اکتبر (۳۰ مهر ماه تا ۳ آبان ماه) در جریان خواهند بود. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ در هر دو فاز شرکت خواهند کرد اما کاربران ایکس‌باکس وان تنها در فاز ثانویه شرکت داده خواهند شد. بازیکنان رایانه‌های شخصی در هیچ یک از این دو فاز شرکت داده نخواهند شد.

زمانی که به بتای این بازی دسترسی یابید، قادر خواهید بود تا در سه نقشه آن بازی کنید. این نقشه‌ها شامل نقشه Frontier، یک ایستگاه فضایی در نزدیکی نپتون، نقشه Frost، یک مرکز تحقیقاتی واقع در یکی از قمرهای مشتری و در نهایت نقشه Throwback خواهد بود که بازگشتی به دهه ۱۹۵۰ ایالات متحده آمریکا خواهد بود.

در کلیه نقشه‌های گفته شده شما امکان انتخاب حالت‌هایی را در کل نقشه‌ها خواهید داشت. این حالت‌ها شامل حالت‌های کلاسیکی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Kill Confirmed خواهند بود و همچنین شامل حالت‌های جدیدی نیز خواهند بود که یکی از آنها Defender می‌باشد که وظیفه بازیکنان گرفتن یک drone و دفاع از آن تا حد ممکن می‌باشد.

همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا از میان شش Combat Rig موجود در بازی اصلی، با سه تای آنها به اجرای بازی بپردازند. هر Rig دارای خصوصیات مخصوص به خود بوده و قابلیت تجهیز شدن با یک Payload و یک Trait را خواهد داشت.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه ۸۰ دلاری این بازی را دریافت کنند، یک کپی رایگان از نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را دریافت خواهند کرد. اگر این نسخه از بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده باشید هم اکنون امکان اجرای کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را خواهید داشت.

 

بروزرسانی: با آنکه انتظار می‌رفت طبق برنامه ریزی در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران شاهد شروع بتای بازی Infinite Warfare باشیم اما طبق اعلام یوزر این بازی در توییتر، بازیکنان بایستی مدت بیشتری در انتظار شروع بتای بازی بمانند.

 

بروزرسانی ۲: پس از تاخیر چند ساعته، یوزر توییتر بازی رسماً آغاز بتای بازی را اعلام نمود:

بتای بازی Infinite Warfare هم اکنون در جریان است، از همه شما بابت شکیباییتان سپاسگذاریم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید