هدف گریزان بعدی Hitman هم اکنون در دسترس است

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹

شرکت اسکوئر انیکس حضور جدیدترین هدف گریزان بازی Hitman که یک دلال بوده و Xander Haverfoek نام دارد را در بازی تایید کرده است.

این هدف از امروز تا تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر ماه) یعنی به مدت ۱۶۸ ساعت (۷ روز) در دسترس است.

Haverfoek یکی از وابستگان کنسولگری سوئد در مراکش می‌باشد. توجه داشته باشید که بسته دانلودی مراکش برای اجرای این قسمت مورد نیاز است. انتظار می‌رود که او در جریان انتقال الماس‌هایی قرار داشته باشد که مامور ۴۷ وظیفه دارد آنها را بازگرداند. به طبع در جریان این بازگرداندن بایستی که Haverfoek از سر راه برداشته شود.

در ادامه تصاویر مربوط به این هدف گریزان را مشاهده خواهید کرد:

بتازگی نیز شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده است که قسمت پایانی از فصل اول بازی Hitman در تاریخ ۳۱ اکتبر (۱۰ آبان ماه) منتشر خواهد شد و موقعیت آن در جزیره هوکایدو واقع در کشور ژاپن خواهد بود. ماموریت جدید مامور چهل و هفت Situs Inversus نام دارد و طبق توضیحات اسکوئر انیکس نقطه اوجی از هر چیزی خواهد بود که بازیکنان در دو حالت گیم‌پلی و داستانی فرا خواهند گرفت. شرکت اسکوئر انیکس در مورد این ماموریت اعلام کرد:

موقعیت هوکایدو  در زمین‌هایی متعلق به بیمارستان خصوصی GAMA واقع خواهد بود. این مرکز ادغامی است از زیبایی‌ها و طراحی‌های ژاپنی و همچنین شامل پیشرفت‌های تکنولوژی این کشور و از ویژگی‌هایی نظیر باغ‌های Zen، رستوران طبیعی سوشی و چشمه‌های آب گرم سنتی ژاپنی برخوردار می‌باشد. مامور ۴۷ وظیفه دارد تا در این قسمت پایانی محل دو هدف را شناسایی کند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید