نمرات Shadow Warrior 2 منتشر شدند

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۳

به‌تازگی سایت‌های مختلفی به نقد و بررسی Shadow Warrior 2 پرداخته و نمراتش را منتشر کرده‌اند که ظاهرا همانند نسخه‌ی اول، شاهد عنوان خوب و جالبی هستیم. در ادامه همراه گیمفا باشید.

Shadow Warrior 2 هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است و نسخه‌های کنسولی آن یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان دیرتر در اوایل سال آینده عرضه خواهند شد. تا کنون ۱۹ نقد و بررسی از این عنوان صورت گرفته که اکنون تمامی نمرات و خلاصه‌ی برخی از نقدها را مشاهده می‌کنید:

USgamer: 90/100

Shadow Warrior 2 یک شوتر زیبا و سرعتی است که شامل سلاح‌های زیادی می‌شود. بازی دارای عناصری از نقش‌آفرینی است و در آن شاهد افزایش مهارت‌ها، شخصی‌سازی گسترده‌ی سلاح‌ها و شخصیت‌های عالی هستیم. وقتی هم که بخش کمپین را به پایان می‌رسانید، چهار سطح دشواری مختلف، یک New Game و بخش Co-Op انتظارتان را می‌کشند.

Gaming Nexus: 90/100

IGN: 86/100

حرکات جالب وانگ (Wang) من را از اول بازی تا آخر، خندان نگه داشت و سلاح‌های سرد و گرم و موارد جمع‌کردنی آن‌قدر تنوع داشتند که برای من به‌اندازی کافی رضایت‌بخش بود و باری دیگر با دوستانم بازی را تجربه کردم. این عنوان در هر دو بخش تک‌نفره و چندنفره‌ی Co-Op، عالی و سرگرم‌کننده است و فقط کمی بازی تصادفی، کافی است تا این عنوان برایتان تازگی داشته باشد.

۳DJuegos: 85/100

GRYOnline.pl: 85/100

Meristation: 85/100

JeuxActu: 85/100

Vandal Online: 82/100

Eurogamer Poland: 80/100

Shadow Warrior 2 یک دنباله‌ی عالی بر نسخه‌ی اول است. حتی دیالوگ‌ها و جوک‌های نه چندان جالب نمی‌توانند این واقعیت را انکار کنند که بازی دارای مبارزاتی عالی و لذت‌بخش است. اگر جزو طرفداران تیراندازی و شمشیر هستید، حتما باید به سراغ این بازی بروید.

Game Revolution: 80/100

Areajugones: 80/100

Attack of the Fanboy: 80/100

Hardcore Gamer: 80/100

اگر از مشکلات فنی Shadow Warrior 2 شکایت نکنیم، این عنوان یکی از بهترین شوترهای ۲۰۱۶ تاکنون حساب می‌شود. از مبارزات سریع و هیجان‌انگیز با تفنگ و شمشیر گرفته تا سیستم لوت (Loot) رضایت‌بخش که شباهت‌هایی هم به سیستم Diablo دارد، این عنوان باعث می‌شود بازیکنان باری دیگر به تجربه‌ی آن ترغیب شوند و حتی شاید لبخندی را بر صورت‌تان بنشاند.

GameSpot: 80/100

از بین بردن تک‌تک دشمنان با یک Railgun، کشتن آن‌ها از نزدیک با شات‌گان و تکه‌تکه کردن‌شان با اره برقی، تنها چند لحظه‌ی هیجان‌انگیز این عنوان هستند که دوست ندارید از تجربه‌ی آن‌ها رهایی یابید. با این حال، اگر می‌خواهید به اوج اکشن بازی برسید، باید نسبت به میان‌ پرده‌ها بی‌اعتنا باشید و آن‌ها را رد کنید.

IGN Spain: 77/100

وانگ با ۷۰ سلاح، دشمنان و تجربه‌ای جدید بازگشته است. Shadow Warriors 2 یک عنوان اکشن عالی است که تکراری شدن مراحل و مکانیک‌هایش به آن ضربه زده‌اند.

IGN Italia: 75/100

Shadow Warrior 2 تحولی برجسته از یک فرمول آزمایش‌شده است. وقتی که این عنوان را با دوستان‌تان بازی می‌کنید، تجربه‌ای لذت بخش و سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد اما بخش تک‌نفره‌اش کمی ناامیدکننده است.

Gameblog.fr: 70/100

Trusted Reviews: 70/100

PCWorld: 70/100

متای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی: ۸۱

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید