The Bug Butcher به پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌آید

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳

Awfully Nice Studios اعلام کرده است که The Bug Butcher در هفته‌ی آینده برای کنسول‌های نسل هشت پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

The Bug Butcher در ماه ژانویه برای رایانه‌های شخصی عرضه گردید و با بازخوردهای بسیار خوبی مواجه شد. این عنوان دوبعدی با گیم‌پلی سرعتی، از بازی کلاسیک Super Pang الهام گرفته است و شما را در نقش فردی به‌نام هری (Harry) قرار خواهد داد که برای نابودی حشرات از زمین تلاش می‌کند. وی همچنین وظیفه‌ی حفاظت از یک گروه دانشمندان را در سیاره‌ای با نام Zoit دارد. بعد از اینکه در Zoit فرود آمدید و مستقر شدید، باید با استفاده از موشک‌ها و لیزر به نابودی حریفان‌تان بپردازید.

این بازی شامل بیش از ۳۰ ماموریت در بخش تک‌نفره و چندین باس فایت می‌شود. علاوه بر این، یک حالت Co-Op با نام Panic وجود دارد که شما را در برابر موج بی‌پایانی از حشرات قرار می‌دهد و شما هم باید برای کسب امتیازات بیشتر تلاش کنید.

The Bug Butcher در ۱۸ و ۱۹ اُکتبر (۲۷ و ۲۸ مهر) به‌ترتیب برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۹٫۹۹ دلار آمریکا عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید