تماشا کنید: جزئیاتی از نقش آفرینی جدید آبسیدین، Tyranny، منتشر شد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲

استودیوی نام آشنای آبسیدین (Obsidian) به عنوان سازنده و Paradox Interactive به عنوان ناشر بازی Tyranny به تازگی اعلام کردند که این عنوان در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. حال، علاوه بر تریلر، توضیحات و ویژگی‌های جدیدی از بازی منتشر شده است تا طرفداران نسبت به چگونگی بازی آگاه شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

Tyranny یک بازی نقش آفرینی با استایل و سبک و سیاق کلاسیک است که در ابتدا در ماه مارس امسال معرفی شد و قول داد که داستان متفاوتی تعریف خواهد کرد و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که با جست و جو، از میان خیر و شر یکی را انتخاب کنند. در زیر می‌توانید توضیحات رسمی بازی را مطالعه کنید:

در Tyranny، جنگ بزرگ بین خیر و شر به اتمام رسیده است و نیروهای شر که به وسیله Kyros the Overlord رهبری می‌شوند، پیروز شده‌اند. ارتش بی رحم Overlord چهره دنیا را خراب کرده‌اند و ساکنان آن باید نقش خود را در این زمانه جنگ زده پیدا کنند… این در حالی است که اختلاف در بین قدرتمند ترین یاران Kyros، آغاز گر ویرانی آن‌ها شده است. بازی بازان در این بازی دستور دنیای جدید را زیر دستان Overlord و در یک اکشن نقش‌آفرینی تجربه می‌کنند. آن‌ها با عامه مردم به عنوان یک فرد قدرتمند تعامل برقرار می‌کنند و برای دریافت وفاداری یا ایجاد ترس، به سرزمین‌های مختلف تاخت و تاز می‌کنند تا کنترل کامل را در نهایت به دست گیرند.

ویژگی‌های اصلی

  • داستان‌های منشعب و یکتا در یک فضای اصیل: نبرد بین خیر و شر هم‌اکنون تمام شده است و شر حکمرانی می‌کند.
  • انتخاب‌ها اهمیت دارند – انتخاب کنید و نتیجه و عواقب آن‌ها در در دنیای بازی مشاهده کنید: به عنوان یک Fatebinder در ارتش Overlord قدرت فوق‌العاده‌ای برای تسخیر کردن سرزمین‌های Tiers دارید. آیا از این قدرت به عنوان ابزاری برای دریافت وفاداری استفاده می‌کنید یا آن را وسیله‌ای برای ترس قرار می‌دهید و یا از آن برای قدرت شخصی خود بهره خواهید برد؟
  • مبارزات چالشی و کلاسیک نقش‌آفرینی: یک اکشن Real-Time تاکتیکی با قابلیت متوقف کردن و مکانیک‌های جدید و موارد نوین.
  • یک فضای اصیل غنی: این فقط یک داستان دیگر از سفر یک قهرمان نیست – Tyranny داستانی غیر کلیشه‌ای و متفاوت تعریف می‌کند و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که با جست و جو در دنیای بازی بین خیر و شر یکی را انتخاب کند.

عنوان Tyranny هم‌اکنون در سه نسخه برای پیش خرید در دسترس است که هر کدام از آن‌ها تا حدی از محتواهای اضافی بهره می‌برند. نسخه Commander مبلغ ۴۴٫۹۹ دلار، نسخه Archon مبلغ ۵۹٫۹۹ دلار و نسخه Overlord که همه محتواهای ویژه را در خود دارد، مبلغ ۷۹٫۹۹ دلار قیمت دارد. در زیر می‌توانید راهنمای نسخه‌های مختلف بازی و همچنین تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید