محتویات جدیدی برای بازی Battleborn ارائه شد

23 مهر 1395 - 12:47

با آنکه فروش بازی Battleborn نتوانست انتظارات شرکت تیک تو را برآورده سازد اما استودیوی گیرباکس به عنوان سازنده این بازی از آن ناامید نشده است. این بازی بتازگی محتویات جدید و بزرگی را دریافت کرده است که از زمان انتشار آن بی سابقه بوده است.

برای اولین بار بازی Battleborn اولین operation داستانی، Attikus  و Thrall Rebellion را دریافت کرده است، این در حالی است که اولین حالت رقابتی در Face-Off نیز معرفی شده است.

شرکت توکی به عنوان ناشر بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد:

از زمان عرضه بازی Battleborn ما تلاش کردیم تا به بهبود و توسعه این بازی بپردازیم و این کار را بوسیله انتشار شخصیت‌ها، نقشه‌ها، ابزار broadcaster و سایر بروزرسانی‌های رایگان صورت داده‌ایم، که بخشی از قول ما جهت توسعه رایگان بازی پس از ارائه آن بوده است. ما بر سر قول خود مانده‌ایم و امروز یک حالت رقابتی رایگان هیجان انگیر را برای بخش چندنفره منتشر نمودیم که به بررسی مهارت‌های شما از جهات PVE و PVP خواهد پرداخت.

در حالت Face-Off بازیکنان بصورت گروه‌های پنج نفره بایستی به شکار Varelsi بپردازند. بازیکنان بایستی ماسک‌های آنها را جمع‌آوری کرده و در نزدیکی مرکز نقشه جهت کسب امتیاز قرار دهند. این کار مانند راه رفتن در پارک نخواهد بود چراکه در سمت مقابل نیز تلاش خواهد شد تا شما را کشته و ماسک‌ها را برای خودشان جمع‌آوری کنند. اولین تیمی که بتواند ۵۰۰ امتیاز را بدست آورد، تیم برنده خواهد بود.

بخش داستانی شامل Attikus و Thrall Rebellion می‌شود و شامل سیزن پس ۲۰ دلاری بازی می‌باشد یا آنکه امکان دریافت آنها با پرداخت ۵ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. این بخش‌ها داستان Attikus را روایت خواهند کرد و اینکه چگونه او تبدیل به یک جنگجو شد.

 

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید