تماشا کنید: تریلر جدید Dishonored 2 ماموریت‌های آن را نشان می‌دهد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵

روز جاری بتسدا تریلر جدیدی از بازی Dishonored 2 منتشر کرد که برروی ماموریت‌ها و طراحی آن‌ها در این عنوان تمرکز دارد.

ماموریت‌های Dishonored 2 کم و بیش همان ماموریت‌های نسخه اول هستند. شما همچنان راه خود را در مناطقی که سربازان زیادی از آن دفاع می‌کنند در پیش می‌گیرید و به سوی اهدافی با ارزش بالا حرکت می‌کنید. سازندگان می‌گویند هر یک از ماموریت‌های Dishonored 2 تم حماسی مخصوص به خود را دارد.

همان‌طور که ویدیوی زیر نشان می‌دهد، هر ماموریت پیچیدگی خود را داراست؛ مانند اهداف چندگانه، سفر در زمان و یک عمارت با قطعات متحرک! علاوه بر این، این ویدیو توضیح می‌دهد که Dishonored 2 چگونه حتی نسبت به نسخه قبلی خود برای بازی‌بازان گزینه‌های بیشتری به منظور بازی به روش دلخواه‌شان فراهم می‌کند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (جمعه ۲۱ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی توسط استودیوی آرکین که نسخه اول بازی را هم ساخته بود در دست توسعه قرار دارد.

برخلاف نسخه قبلی، در Dishonored 2 شخصیت‌های اصلی صداگذاری شده‌اند. هاروی اسمیت در مصاحبه خود با گیم‌اسپات گفت شخصیت‌های صداگذاری شده، بازی را گرم‌تر و صمیمی‌تر می‌کند. او افزود آزمایش این مورد در محتوای دانلودی نسخه اول Dishonored بسیار مفید بود.

اسمیت در گذشته به گیم‌اسپات گفته بود Dishonored 2 را می‌توان بدون استفاده از قدرت‌های ماوراء الطبیعی به اتمام رساند. Emily قادر به رد کردن درخواست‌های Outsider خواهد بود و می‌تواند بر چیزی تکیه نکند.

او همچنین افزود برای درک داستان Dishonored 2 و حتی درک تاثیر محیط برروی داستان باید آن را دوبار به اتمام برسانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید