انتشار بازی Friday the 13th به سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

گان مدیا به عنوان سازنده بازی Friday the 13th: The Game در صفحه کیک‌استارتر آن اعلام کرد که انتشار بازی به زمان نامعلومی در فصل بهار سال ۲۰۱۷ به تاخیر خورده است.

پیش از این قرار بود که این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه شود. این تغییر زمان بدین معنی خواهد بود که استودیوی سازنده امکان کار کردن برروی بخش تک نفره و آفلاین را در کنار حالت چندنفره آن خواهد داشت.

فصل بهار شاهد انتشار حالت چندنفره بازی Friday the 13th خواهیم بود که قابلیت اجرا با Tommy Jarvis و نقشه Packanack Lodge را خواهد داشت. حالت تک نفره این بازی در تابستان سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. کسانی که در کیک‌استارتر این بازی مشارکت داشته‌اند یا به پیش خرید این بازی اقدام کرده باشند این حالت تک نفره را به رایگان دریافت خواهند نمود. افراد دیگر بایستی هزینه‌ای مازاد بر قیمت ۴۰ دلار نسخه دیجیتالی این بازی را بپردازند. این در حالی است که نسخه فیزیکی این بازی به همان قیمت ۶۰ دلار فروخته خواهد شد.ذ وس کلتنر (Wes Keltner) به عنوان سرپرست استودیوی سازنده اعلام کرد:

اولین چیزی که مردم در پیام امروز خواهند دید خبر تاخیر این بازی است. قصد داریم که کلیه افراد را از این موضوع خاطر جمع کنیم که تصمیم اعلام تاخیر این بازی کار آسانی نبوده است اما ما معتقدیم که تاثیرات مثبت آن بیش از تاثیرات منفی آن است. با بررسی شبکه‌های اجتماعی خود و نظرات افراد، متوجه شدیم که تقاضای حضور بخش تک نفره و Tommy Jarvis چیزهایی هستند که نمی‌توان از آنها چشم‌پوشی کرد. پس از تامین بودجه مورد نیاز ما قصد داریم که اعلام کنیم که این بازی بزرگتر از قبل خواهد شد.

تاخیر در عرضه این بازی امر نامطلوبی است اما مدت زمان زیادی را منتظر نخواهید بود و پاداش این انتظار بیشتر برای طرفداران ما، ارائه چیزهای بیشتری بوده است.

گرچه برای دست یافتن به این بازی نیازی نیست که تا سال آینده صبر کنید، اگر در کیک‌استارتر بازی شرکت کرده باشید یا آن را پیش خرید نموده باشید، شما به بتایی از این بازی دسترسی خواهید داشت، همچنین شما قادر خواهید بود تا دسترسی به این بتا را برای چهار نفر از دوستان خود محیا کنید.

کمپین کیک‌استارتر بازی Friday the 13th: The Game توانست بودجه‌ای بیش از هشتصد هزار دلار را برای این بازی تامین کند، این در حالی است که هدف این کمپین هفتصد هزار دلار بوده است و بنابراین قابلیت‌های بیشتری به این بازی اضافه شده است.

با پایان یافتن کمپین کیک‌استارتر این بازی در مجموع مبلغ ۸۲۳/۷۰۴ دلار توسط ۱۲/۲۱۸ نفر تامین شد. این بازی قرار است که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. اهداف تعیین شده برای این کمپین با رسیدن بودجه آن به بیش از ۸۰۰ هزار دلار تامین شده است گرچه طبق اعلام سازنده برای حالت تک نفره این میزان بایستی به ۱/۶۲۵ میلیون دلار می‌رسید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید