سه بازی دیگر نیز به قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه شدند

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

این هفته، هفته بسیار خوبی برای بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان است چرا که اوایل هفته چهار بازی جدید برای این لیست معرفی شد. حال آنطور که پیداست سه بازی دیگر نیز به این لیست اضافه شده است که پیشنهاد می‌کنیم برای مطالعه جزئیات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

به تازگی چند بازی جدید از قبیل، Silent Hill: Downpour، Eat Lead، The Return Of Matt Hazzard و Puzzel Quest: Challenge Of the Warlords به لیست پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان اضافه شده‌اند.

اگر شما قبلا این بازی‌ها را خریداری کرده باشید، به صورت خودکار در بخش Library ظاهر خواهد شد در غیر این صورت می‌توانید بازی Silent Hill: Downpour را با قیمت ۲۰ دلار و ۵ گیکابایت حجم، Eat Lead: The Return Of Matt Hazard را با قیمت ۱۵ دلار و ۶ گیگابایت حجم و Puzzel Quest: Challenge Of the Warlords را با قیمت ۱۰ دلار و حجم ۸۱ مگابایت خریداری و دریافت کنید.

اوایل هفته نیز مشخص شد که بازی‌های، Jurassic Park: The Game، Battlestation: Midway، Dragon’s Lair و Tour de France 2011 به لیست بازی‌های نسل قبل اضافه شده‌اند.

همچنین، چندی پیش فیل اسپنسر نیز اعلام کرد که از وجود قابلیت پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت خوشحال است و اعلام کرد که قصد دارد با این برنامه، همه بازی‌های نسل قبل در ایکس‌باکس وان قابل بازی باشند، اما هنوز عناوین بزرگی هستند که باید به این لیست اضافه شوند. از جمله این بازی‌ها که بسیاری از طرفداران خواهان آن هستند بازی Call Of Duty: Black Ops 2 است. حال باید ببینیم که چه زمانی این عنوان به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل اضافه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید